Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze ta Julka na łeb i kończymy te 3 tygodniową farse
0
Właśnie skończyłem słuchać podcast pt. Polskie zbrodnie o małżeństwie,w którym mąż zadźgał żonę z powodu zazdrości na oczach kilkuletniej córki.
Był to chrześniak Grzegorza Lato.
6
@Ironman zadzwoń do rodziców może jakieś dźwignie finansowe odpalą
1
Manchester United skontaktował się z agentem Frenkie'ego de Jonga. Holender nie chce odejść z FC Barcelony. [@Soso9zb]
Zbyt dużo dobrych wiadomości
5
Fermin to już wypalony piłkarz.
9
Piękna asysta bramkarza
0
A no taki Luis Diaz zamiast Nico?
0
Hahaha no to mamy meczycho
2
Jaja jakbyśmy mieli finał mundialu 2.0
1
@NeroTFP1 serio typ wygląda jak jakiś gangus z gomorry
0
No niestety zabrakło sił,pozytywna energia jest, najważniejsze
0
Kubańczyk to już nie ma się za co brać.
1
@Radioactive9705 Telewizja najlepsza, tak kiedyś tłukłem,że aż mi w LG ledy w matrycy poszły od tych pasków informacyjnych
0
@KrwawiaceoczyVEB Fajnie przetłumaczone pakować się na odpoczywać w Bilbao
1
@kuz Na ławkę mogliby go zabrać w sumie, nawet jakby miał nie grać.
COŚ się gotuje moim zdaniem ewidentnie
0
@MesQueUnClub96 na fajne rzeczy patrzysz
1
No niestety wyrażeniem dnia na Bambli
1
Kolejne niestety przed nami?
0
@Kidd przewodnik w tym miejscu jest zbędny tak naprawdę
0
@Kondziubarca fajny kawałek
0
@Arden z tego co pamiętam to kiedyś były dwie opcje zwiedzania. Jedno i dwudniowa. W pierwszej główne budynki a w drugiej każdy jeden włącznie z jakimiś dodatkowymi rzeczami.
2
To zapasy czy łapanie się za ręce? Komicznie to wygląda
1
"No niestety "
Standardzik
0
Pia proszę nie popsuj tego
3
@Arden
Świadomy swojej choroby, szanuję
0
Mamy mamy? Mamy! Ale mamy?
0
Uuu niestety uuuu ale do końca.
Boże co za kał
1
Hahaha tragiczny poziom polskiego sportu. Na placach ręki jednej policzyć jednostki.
1
Ciekawe czy gruby już zapakowany w samolot do Bilbao
1
@kuz dali dziś jeszcze doom i doom2 do GP z modami, nową lub oryginalną ścieżką dźwiękową, oraz POLSKĄ WERSJĄ XD. Jak zainstalowałem na próbę to łezka w oku ale nie mam opcji do pada się przyzwyczaić haha