0

Jeszcze ta Julka na łeb i kończymy te 3 tygodniową farse

0

Właśnie skończyłem słuchać podcast pt. Polskie zbrodnie o małżeństwie,w którym mąż zadźgał żonę z powodu zazdrości na oczach kilkuletniej córki.

Był to chrześniak Grzegorza Lato.

6

@Ironman zadzwoń do rodziców może jakieś dźwignie finansowe odpalą

1

Manchester United skontaktował się z agentem Frenkie'ego de Jonga. Holender nie chce odejść z FC Barcelony. [@Soso9zb]

Zbyt dużo dobrych wiadomości

5

Fermin to już wypalony piłkarz.

9

Piękna asysta bramkarza

0

A no taki Luis Diaz zamiast Nico?

0

Hahaha no to mamy meczycho

2

Jaja jakbyśmy mieli finał mundialu 2.0

1

@NeroTFP1 serio typ wygląda jak jakiś gangus z gomorry

0

No niestety zabrakło sił,pozytywna energia jest, najważniejsze

0

Kubańczyk to już nie ma się za co brać.

1

@Radioactive9705 Telewizja najlepsza, tak kiedyś tłukłem,że aż mi w LG ledy w matrycy poszły od tych pasków informacyjnych

0

@KrwawiaceoczyVEB Fajnie przetłumaczone pakować się na odpoczywać w Bilbao

1

@kuz Na ławkę mogliby go zabrać w sumie, nawet jakby miał nie grać.

COŚ się gotuje moim zdaniem ewidentnie

0

@MesQueUnClub96 na fajne rzeczy patrzysz

1

No niestety wyrażeniem dnia na Bambli

1

Kolejne niestety przed nami?

0

@Kidd przewodnik w tym miejscu jest zbędny tak naprawdę

0

@Kondziubarca fajny kawałek

0

@Arden z tego co pamiętam to kiedyś były dwie opcje zwiedzania. Jedno i dwudniowa. W pierwszej główne budynki a w drugiej każdy jeden włącznie z jakimiś dodatkowymi rzeczami.

2

To zapasy czy łapanie się za ręce? Komicznie to wygląda

1

"No niestety "
Standardzik

0

Pia proszę nie popsuj tego

3

@Arden

Świadomy swojej choroby, szanuję

0

Mamy mamy? Mamy! Ale mamy?

0

Uuu niestety uuuu ale do końca.

Boże co za kał

1

Hahaha tragiczny poziom polskiego sportu. Na placach ręki jednej policzyć jednostki.

1

Ciekawe czy gruby już zapakowany w samolot do Bilbao

1

@kuz dali dziś jeszcze doom i doom2 do GP z modami, nową lub oryginalną ścieżką dźwiękową, oraz POLSKĄ WERSJĄ XD. Jak zainstalowałem na próbę to łezka w oku ale nie mam opcji do pada się przyzwyczaić haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?