0

Ferran jest tutaj zupełnie zbędny

1

Takim składem to my możemy wychodzić w 1/16 CDR

Plus za reakcje na bramkę

0

Hahaha zostaniemy ze świetną ekipą, za chwilę Jules jeszcze ucieknie.
W ogóle Gundo się nie dziwię jak widzi co się tu odstawia

0

@siuuu piwo wyrzuca wodę z organizmu. Taki z ciebie specjalista

0

@bartekvisca to jak pobiore ze sklepu xbox to pl czy dalej nie

0

@bartekvisca no właśnie kurwa a na xa pożałowali napisów...już dawno bym zaczął jedynkę i potem poszedł poraz kolejny z próbą przejścia 2
No chyba że już dodali pl w wersji cyfrowej

0

W poniedziałek jest kluczowy tydzień w sprawie największych biznesów w historii i największych rejestracji oraz transferów? Czy to teraz kończy się kluczowy?

0

@szymonekk miałem takie okresy w życiu gdzie wszystko od eldo wchodziło na playlistę jakość wrzesień - grudzień na spacerach w deszczu po mieście. No,ale na dziś wybrałem Skazanych bo PIH troszkę lokalny a Pyskaty zawsze był w mojej topce.

0

@szymonekk @szymonekk @JordiAlbion chłopaki ducha nie gaście w polskim oldschoolu w obecnym zalewie kału, które nawet obok rapu nie stało. Zaraz ogarnę w domu przy płycie Grammatika lub Skazanych na sukces,bo bardziej energiczna

0

@tbas Kiedyś dojdzie do sprzedaży klubu jakiemuś panu z Jemenu czy innego kataru,oby nie ale z dnia na dzień jesteśmy tego bliżej

2

@Michael24 W moim odczuciu w najlepszych czasach klubu już żyłem.

1

@barcanawieki

Każdy chwali,mam cyfrówkę jakąś wersję delux czy Royal ale nie mogę przyzwyczaić się do mechaniki ruchów i tymi pierdołami typu musisz zjeść bo umrzesz. Dlatego leży w odmętach ponad 200 gier

0

@filip73

Piwo żywe z browaru Amber

1

@zadafcb liczę na to, tępimy buractwo na trybunach i nie tylko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Endrick myślał że to puchar miast targowych dlatego że grali w Warszawie

0

@Herato to chyba logiczne

0

@RivaldoVitorBorba jaki to ból jest w ogóle? Idzie do czegoś porównać?

0

@panczo lata cię tu nie widziałem

1

@Kgorecki2500 Licencja na LEGO skończyła się w tym roku

0

@Lokoo Oby odwyk

0

@ini_barca Na początku kadencji z tego co pamiętam dokładał z własnej kieszeni. Może się mylę natomiast w kale jesteśmy dalej,mimo że mniejszym

0

@Masnymichael od 15 lat Canal Plus

1

Cała ta obecna tragikomiczna sytuacja której jesteśmy świadkami pokazuje w jakim kale jesteśmy. Nieporadny dyrektor sportowy, prezes -polityk. Ja wiem, że powinniśmy być wdzięczni Laporcie że z własnej kieszeni wyciągał klub z syfu,tylko czy będzie to wersja 2. 0 Sergiego Roberto który był wiecznie w składzie za
TAMTEGO gola? . Dużo obiecanek, zapewnień... To wygląda jak jakieś desperackie polowanie na JAKIKOLWIEK "wielki" transfer,no bo przecież Nico "wysypał się" na ostatnich dwóch tygodniach. Proszę nie mówić że to przez finanse i FPP ,bo można było zacząć ściąganie go tutaj już od czerwca skoro Nico był "marzeniem" zarządu. Nie zdziwię się również,jeśli " największa sportowa transakcja w historii" nie dojdzie do skutku ( swoją drogą chyba został tydzień na kolejną transzę) . Mieliśmy w tym klubie przysłowiowe 7 lat tłustych. Niestety przyszły teraz te drugie.
Szkoda tylko kibiców, którzy dalej będą słuchać,że kadrę mamy świetną,i niedługo wrócimy do 1:1...

0

@jacob345 ogrywałem pierwszy raz na PC. Do konsoli w takich grach trzeba się przyzwyczaić

0

Jakby cules mieli cojones to mielibyśmy dawno inny zarząd..

0

Marzy mi się czasem taki Mamardaszwili

1

Dla dobra hiszpańskich boisk, męczennik mógłby przystać na ofertę .

0

@patrykzmc2000 chciałbym Leao a dostaniemy Toni Lato.

0

@kuz może strzelić bramkę

Szefie każdy piłkarz może strzelić bramkę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?