Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G najlepsza beka że ona mi przeszła po stopie w mieszkaniu po prostu
1
@Comentateiro ten co chce się wybić na cudzym nieszczęściu.
Karma wróci w postaci szerszenia
0
@adamek20151 oczywiście że nie będzie.
2
Osy są najgorsze. Osa jest zbędna w świecie. Użądliła w mały palec u nogi przed chwilą.
Ból nieprzyjemny plus mała opuchlizna.
Wstrząsu anafilaktycznego nie stwierdzono.
0
Przypomnij mi ktoś Włocha który sprawdził się w Barcelonie?
9
@Kidd Żeby osobiście przekazać sto euro w daninie za taki atak a przy okazji zapisać się do Socios
4
@mekston poszedłbym na piechotę do Barcelony biorąc półroczny urlop bezpłatny
0
@MesQueUnClub_87 Tutaj raczej zadziała zasada,zastaw się a postaw się.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zobaczycie że oni pozbędą się z 4 piłkarzy w tym Gundo aby ściągnąć tego Leao, żeby zatrzeć złe wrażenie po wpadce z Nico.
Są do tego zdolni.
0
@Kinginiesta Mało widocznie ludziom potrzeba.
0
@JanneAhonen No właśnie o tym mówię. Jest bardzo dużo takich zespołów które lata świetności mają sto lat za sobą. Mało tego, często na tego typu spędach praktycznie wszystkie numery tych artystów z lat 80-90są z playbacku. Nie mówię teraz o Sopocie. To jest dopiero mela na twarz ludziom którzy kupili bilety
0
@Lucyfffer Na każdym wydarzeniu leci Tacy sami , zawsze tam gdzie ty i czasami kryzysowa narzeczona.
Toni Kross to jest legenda i wiedział kiedy zejść.
2
Już ludzie typu Lady pank czy inne golden life , którzy od 50 lat grają na krzyż 3 piosenki na każdym wydarzeniu mogliby mieć trochę godności i odpuścić .
1
@PatrychoO podpity
1
@Sulimo szkoda że tylko jeden mecz
0
Włączam na aplikacji jak coś to nie ja
2
Od kiedy męczennik jest kapitanem madrytu i może dyskutować z arbitrem?
0
Mallorca poznała rozkład jazdy
0
@Kamil689 o tej karze już nawet nie wspomnę,bo wiem że niestety to nierealne
0
@jacobFCB Nie ,ale daleko nie mam
2
@tomek8756 Póki nie będzie szybkich procesów przy tego typu sprawach nic się nie zmieni
W pierwszym przypadku jak i w drugim dożywocie ze zwolnieniem po 40 latach. I taka sprawa powinna być załatwiana w góra tydzień.
Może wtedy przygłupy się opamiętają.
0
W końcu burza,w końcu deszcz. Ma tak być do 1:00
I bardzo dobrze.
2
@zadafcb Zawsze w serduszku wszystkie KGW , świetnie poczęstunki robią jak mam gdzieś obstawę medyczną hehe
2
Ja nie rozumiem co mają w głowach ci socios. Tygodnie obiecywań,bicie piany, największe umowy, topowi piłkarze zaraz u nas.
Nico Williams chciał to zarząd nie ogarnął.
Problemy z rejestracją piłkarzy.
Dalej zero info o umowach finansowych.
11 dni do końca.
Nikt nie chce odejść bo mają tu jak pączek w maśle ewentualnie nikt nie chce graczy typu Faye bo za drogo 10 milionów.
Ostatni dzień okienka wjeżdża pizza , Nico uratowany bo umowa w ostatniej chwili rozłożona znów na raty. Niestety Deco nie zdążył wrócić z urlopu na czas i zostajemy z Olmo, płotką i połamanym Ansu.
Czemu nikt za to nie może odpowiedzieć??
0
@sejtan oprócz tej kolejki też w tych miejscach byłem
0
@ShawnC Też widziałem
0
@konrad1661 byłem w tym zoo z 7 godzin bo widziałem wszystko
0
Pytanko turystyczne.
Siedem lat temu po raz pierwszy byłem we Wrocławiu. Zwiedziłem Ostrów Tumski,Zoo, Hale stulecia, ogrody japońskie, najważniejsze mosty,rynek. Czy od tamtej pory doszły jakieś ciekawe nowe miejsca do zobaczenia ?
2
Wojtek Szczęsny w Barcelonie. Tak/ nie ?
1
@don'T.R.I.P.e
Kupuje się Nico