Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianekMrozek może, może
19
Tak naprawdę to Pan Redaktor Tomasz Cwiakala zrobił całą robote swoim orędziem i domino poszło.
0
@Herato Nie zdziwię się jak tak będzie
0
@kuz Czesny, proste
0
@clyde Rzadko kiedy się zdarza taka oficjalna w dniu meczu, ale to akurat mogliby zrobić wyjątkowo.
1
@Pawel13sz i brakuje Sergi Roberto
0
@Bunk420 Miał swój moment.
Tutaj nie ma polsrodkow.
0
Haha a jeszcze w weekend człowiek myślał jaka szkoda że Wojtek już podziękował za gre.
0
@Culer9002 o tym mówiłem.
Wspaniałe, cudownie
1
@Kapitan hawk u Romano masz w sumie oficjalke
6
Romano dał He we go
0
Mateo Moretto oficjalnie potwierdził Wojtka.
1
@MesQueUnClub22 będzie mógł to jest tzw transfer medyczny
1
@mekston tam jakieś sprawy były 2 związku z jego klauzula chyba
Niemniej jednak on już tu jest
0
Mateo Moretto powiedział że już uzgodnione między Juventusem a Barca.
Czekamy więc na oficjalke.
Witamy Wojtek.
0
@messi33 myślę że odpowiednie służby już Cię szukają.
4
@DJ1992 Moim zdaniem powrót do kadry jest zbędny
0
To się dzieje proszę państwa.
2
@ToWinaSedziego ostralaga *
0
@Kidd Tak poza tematem to osobiście wolę Gdynię. Taniej, mniej ludzi nie ma ma tylu uliczek bocznych jak w Gdańsku na starówce.
No i wiem gdzie dobrze zjeść i poszwedac się z żoną po Sweitojanskiej. Jeździmy raz do roku bez względu na sezon .
1
@Comentateiro Byłem po ślubie w Gdańsku w maju na urlopie, co drugie słowo od sąsiada , i właśnie tacy 60+ przy piwku na długim targu czy innym aperolu
0
Relevo to dobre źródło? Tam już info że akcept dał Wojtuś
2
@ranger3120 czemu spotykałeś się ze szlaufami
2
@Kapitan hawk polubiłeś brata przez pół roku?
6
@NeroTFP1 a pamiętasz Sergiusza Ryczela?
2
@FabianekMrozek Czekam aż zachowa czyste konto w klasyku co powiesz
0
Tak naprawdę to jeszcze do mnie nie dociera że to się już w sumie wydarza.
Chłop żył w erze najlepszego piłkarza w historii w dodatku w tym klubie, a za chwilę ma dwóch Polaków w podstawowym składzie.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
To ja przed debiut Wojtka w Barcy.
7
Prawdopodobny "zwycięzca" ZP leci z łapami do piłkarza drugiej drużyny bez piłki BO MOŻE
On chce tylko grać w piłkę, czego nie rozumiesz.
0
@RichardWinters no widzisz