0

@Kazragore będzie gorzej w drugiej połowie

0

Coś się źle kliknęło

0

Haha mają ten śródziemnomorski luuuz

1

Silva kot największy

0

Ludzie co wy robicie wielkiemu Portugalczykowi

1

Są wybory, są problemy

0

@FcPortoFan1999 Panie ja mam jeszcze na canal plus do obejrzenia pierwszą serię DB po jakichś 20 latach, więc jak przysiądę do wszystkiego to zejdzie do świąt

0

@FcPortoFan1999 nie kuś bo wczoraj FC 25 kupiłem

Z resztą już od roku kupuje tylko jakieś wyczekiwane

0

Korci już kupić tego Dragon Ball Sparking Zero, bo gra podbija internet, ale może poczekamy do tego całego black friday jeszcze
Akurat może ogram Kakarota w ten czas

0

@Chaoss nie pamiętam lub nie oglądałem

1

@Szreko dziękuję

0

@Rust_Cohle każdy tam inaczej pisał

1

@Sulimo plakalem tylko na zielonej mili, król lwie, i właśnie na skazanych

0

Pytałem ostatnio w jaki sposób oglądać filmy Marvela żeby wszystko ogarnąć,bo nigdy nie oglądałem.

Mam Disney plus i tam są między innymi jakieś sagi nieskończoność, saga multiwersum oraz inne typu chronologia mcu 8 wszystkie filmy MCU chronologicznie.

Pytanie czy oglądać sagi czy lecieć wszystko po kolei jak zostało nakręcone.
Chodzi o to by nie zgubić się w fabule

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wojtek dostępny w Fc25 już

Zaraz druga wjeżdża

0

Jaga zaraz bez zmian będzie

5

Brakowało mi was na tych 48 h za niewinność.

I barwa dla Jagusów.

0

@codemat za darmo ocet słodki :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

Styczeń luty obstawiam

1

@TheNekro94 No to ja byłem.

Teksty typu " ale jak to ma pan numer 0?" spróbuj wejść gówniarzu przede mną tylko "

3

@Kapitan hawk oni się tylko na mecze zbierają

Tu jest społeczność a tam internauci.

2

Wy tu o kolejkach w sklepach, a co ja noży w przychodniach dostałem od ludzi 60+ za numerek 0 ze względu na odznakę krwiodawstwa to moje.

Przychodzisz o 16 ktoś marudzi że czeka od 11 i marudzi i grozi że wejść nie mogę..

19

@Trojanek23 mam nadzieję że wyprowadziła Cię policja.
Trochę kultury do starszych.

0

@BillyButcher o nie widziałem że na Disney leci po kolei

0

@notrac o co chodzi w tych fazach?

1

Może ktoś napisać w jakiej kolejności oglądać całość z Marvela, żeby wszystko ogarnąć?

Pytam o wszystkie filmy nie jakieś trylogie avengers

2

No serial Pingwin to się pięknie zapowiada.

0

@vangoor no to poczekasz do maja

4

@Tomason a tam pierdolisz. Gram sobie na czilku pierwszy sezon Osasuną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?