Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore będzie gorzej w drugiej połowie
0
Coś się źle kliknęło
0
Haha mają ten śródziemnomorski luuuz
1
Silva kot największy
0
Ludzie co wy robicie wielkiemu Portugalczykowi
1
Są wybory, są problemy
0
@FcPortoFan1999 Panie ja mam jeszcze na canal plus do obejrzenia pierwszą serię DB po jakichś 20 latach, więc jak przysiądę do wszystkiego to zejdzie do świąt
0
@FcPortoFan1999 nie kuś bo wczoraj FC 25 kupiłem
Z resztą już od roku kupuje tylko jakieś wyczekiwane
0
Korci już kupić tego Dragon Ball Sparking Zero, bo gra podbija internet, ale może poczekamy do tego całego black friday jeszcze
Akurat może ogram Kakarota w ten czas
0
@Chaoss nie pamiętam lub nie oglądałem
1
@Szreko dziękuję
0
@Rust_Cohle każdy tam inaczej pisał
1
@Sulimo plakalem tylko na zielonej mili, król lwie, i właśnie na skazanych
0
Pytałem ostatnio w jaki sposób oglądać filmy Marvela żeby wszystko ogarnąć,bo nigdy nie oglądałem.
Mam Disney plus i tam są między innymi jakieś sagi nieskończoność, saga multiwersum oraz inne typu chronologia mcu 8 wszystkie filmy MCU chronologicznie.
Pytanie czy oglądać sagi czy lecieć wszystko po kolei jak zostało nakręcone.
Chodzi o to by nie zgubić się w fabule
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wojtek dostępny w Fc25 już
Zaraz druga wjeżdża
0
Jaga zaraz bez zmian będzie
5
Brakowało mi was na tych 48 h za niewinność.
I barwa dla Jagusów.
0
@codemat za darmo ocet słodki :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
Styczeń luty obstawiam
1
@TheNekro94 No to ja byłem.
Teksty typu " ale jak to ma pan numer 0?" spróbuj wejść gówniarzu przede mną tylko "
3
@Kapitan hawk oni się tylko na mecze zbierają
Tu jest społeczność a tam internauci.
2
Wy tu o kolejkach w sklepach, a co ja noży w przychodniach dostałem od ludzi 60+ za numerek 0 ze względu na odznakę krwiodawstwa to moje.
Przychodzisz o 16 ktoś marudzi że czeka od 11 i marudzi i grozi że wejść nie mogę..
19
@Trojanek23 mam nadzieję że wyprowadziła Cię policja.
Trochę kultury do starszych.
0
@BillyButcher o nie widziałem że na Disney leci po kolei
0
@notrac o co chodzi w tych fazach?
1
Może ktoś napisać w jakiej kolejności oglądać całość z Marvela, żeby wszystko ogarnąć?
Pytam o wszystkie filmy nie jakieś trylogie avengers
2
No serial Pingwin to się pięknie zapowiada.
0
@vangoor no to poczekasz do maja
4
@Tomason a tam pierdolisz. Gram sobie na czilku pierwszy sezon Osasuną.