0

Teraz to już na pewno zabronią koncertów na Bernabeu

0

Ciekawe kto nas teraz zweryfikuje.

Ile jak czekałem na taką drużynę.

0

Manita loading...

1

Kurwa kwitnesncja piękności tej drużyny

0

A gdyby tak jeszcze ze dwie?

Orane pięknie jest

3

Emiliano Martinez w bramce?

1

Nieeeeeeeeeeee.

0

Nie ma psychy chłop już

0

Czy real powie że rozłożył nogi?

0

Lecimy po drugą!!

3

Rudiger to taki sam tłuk jak Guti tylko pomalowany

0

Tu kartki pójdą w ruch chyba jak ktoś straci przytomność

1

"najlepszy piłkarz świata" zaczyna show

0

Nie da się bez piwa oglądać

0

Nie no w takich momentach tak się nie robi

0

Na canal plus oglądajcie bo pan Redaktor Tomasz Cwiakala oczywiście

3

Rozkład jazdy znany!!!

2

@LjakRoberciik haha naiwniaku. Przede wszystkim ona WIE że jest mecz i właśnie dziwnym trafem około 21 zbierze jej się na amory za to wszystko.

PS. Jaki prezent dałeś?

12

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Chałupę na mecz ogarniam.
https://ibb.co/bQNKGBp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak ktoś ma zbędne dwie dychy to C+ online jest w tej cenie od jutra na miesiąc.

1

Ryk Madrytu że bajern rozłożył nogi

0

To jest gra ala Pep

0

Taki Gavi na 5:1 teraz

0

Chłop drugą jedenastke wpuszcza

0

Lecim mama po manite

0

Pierdolony szef

" mają jeszcze sporo czasu"

5

Chciałbym takie 5:1 żeby na białej pisali, że Bayern nic nie grał

1

I ja mówię wtedy do niego, strzelaj po prostu kochany warkoczyku

0

Utrzymać do przerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?