Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to już na pewno zabronią koncertów na Bernabeu
0
Ciekawe kto nas teraz zweryfikuje.
Ile jak czekałem na taką drużynę.
0
Manita loading...
1
Kurwa kwitnesncja piękności tej drużyny
0
A gdyby tak jeszcze ze dwie?
Orane pięknie jest
3
Emiliano Martinez w bramce?
1
Nieeeeeeeeeeee.
0
Nie ma psychy chłop już
0
Czy real powie że rozłożył nogi?
0
Lecimy po drugą!!
3
Rudiger to taki sam tłuk jak Guti tylko pomalowany
0
Tu kartki pójdą w ruch chyba jak ktoś straci przytomność
1
"najlepszy piłkarz świata" zaczyna show
0
Nie da się bez piwa oglądać
0
Nie no w takich momentach tak się nie robi
0
Na canal plus oglądajcie bo pan Redaktor Tomasz Cwiakala oczywiście
3
Rozkład jazdy znany!!!
2
@LjakRoberciik haha naiwniaku. Przede wszystkim ona WIE że jest mecz i właśnie dziwnym trafem około 21 zbierze jej się na amory za to wszystko.
PS. Jaki prezent dałeś?
12
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Chałupę na mecz ogarniam.
https://ibb.co/bQNKGBp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak ktoś ma zbędne dwie dychy to C+ online jest w tej cenie od jutra na miesiąc.
1
Ryk Madrytu że bajern rozłożył nogi
0
To jest gra ala Pep
0
Taki Gavi na 5:1 teraz
0
Chłop drugą jedenastke wpuszcza
0
Lecim mama po manite
0
Pierdolony szef
" mają jeszcze sporo czasu"
5
Chciałbym takie 5:1 żeby na białej pisali, że Bayern nic nie grał
1
I ja mówię wtedy do niego, strzelaj po prostu kochany warkoczyku
0
Utrzymać do przerwy