Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 No recenzje to ja chyba setki przejrzalem, to też nie jest tak że mam jedną ulubioną firmę ponieważ nie jestem przywiązany do marek. To LG zaczęło oledy i wydaje mi się że mimo wszystko najmniej problemów z nim jest. Z resztą widać też co koledzy o philipsie piszą wyżej
0
@ferdas_rawa @Donnie_Darko to jak panowie lubią efekty nie jakość to nawet nie będę wojował.
1
@MesQueUnClub96 no tak
1
@CLS63AMG w ogóle ten philips chodzi po 7 koła więc dokładasz 500 zł i masz LG G4 który jest najwyższym modelem obecnie i najbardziej jasnym
0
@D10SLEO Mój premier!
0
@barcafan1789 kupiłem w tamtym miesiącu z instant game Dragon Ball blikiem i wszystko legit
0
@MesQueUnClub_87 No widzisz, na powiedzmy 15 philipsow z 7 wróciło, lg, żaden.
Nie ma reguły natomiast bywa że jedna firma regularnie ląduje na serwisach.
To też kwestia użytkowania, jednak to LG jest prekursorem oledów.
Obecnie mam sony właśnie, mija rok od zakupu i raz w miesiącu zdarza mu się powiesić android. Za rok zmieniam mieszkanie i wracam do LG
0
@Zoker to trzeba tłumaczyc świeżakom stare triki
0
@TheNekro94 dzięki, tak jak pisałem przelew masz na @
2
@CLS63AMG no ja też bajery lubię tylko widzę potem jak z tą firmą ludzie mają przeboje
Serio C4 weź i dołóż sobie gove
0
@CLS63AMG serio potrzeby co bajer w postaci diod?
1
@CLS63AMG po prostu jeśli chodzi o rtv to unikaj philipsa. Co innego drobne sprzęty typu golarka czy ekspres do kawy
2
@CLS63AMG będziesz się szybko odzywał do serwisu
0
Komentarz usunięty
3
@CLS63AMG nie bierz philipsa, z branży jestem.
Ambilight to bajer tylko na ścianę i optycznie niby powiększa obraz.
Jak chcesz wspierać klub kup one blade z philipsa hehe
Weź LG C4 za 4990 zł bodajże
4
Żona jak co roku zrobiła mi kalendarz adwentowy. Kiedyś były 24 piwa potem 24 słodycze że świata. Codziennie otwieram jedno pudełko.
W tym roku stwierdziła że prezentów jest mix. Jest 6 grudnia i do tej pory :
Zestaw kosmetyków z Guesa, skarpetki klubowe wiadomo, trochę słodyczy i przekąsek ze świata.
Ale najlepsze było dziś
Dwa bilety do Łodzi w kwietniu na Kwiat jabłoni w Arenie.
0
@Hosh jak robi ktoś na ciebie to nie ma biedy i święta w domku, przynajmniej pomożesz ogarnąć w chałupie.
Zdrówka.
1
Piękny wieczór a jeszcze od jutra 4 dni wolnego
0
@regatta52 wszystkie ptaszki na zielono
0
@Safrani do Xboxa był oryginalny który obsługuje
2
No falta y no penalta para equipo del MADRID
ES SCANDAL
SI
ES SCANDAL
0
Weź mi ktoś wytłumacz na szybko.
Series X obsługuje 120 hz. No i mój tv ma te 120 h. Do tego mam dobre kable hdmi i każde wyjście w tv ma pełne 120 hz.
Dlaczego w takim razie taki Far Cry 5 czy Avatar jak odpalam tryb jakości to ewidentnie widać klatkowanie i szarpnięcia, a gdy tylko włączę 60 cud miód malina lata i pływa jak Phelps.
0
Siedzę wciąż w pomniejszej Zonie w Stalkerze, mam dwie konserwy i trzy naboje, a jutro w nocy Indiana Jones wczesny dostęp.
Kłopot bagctwa i paradoks gracza.
0
Rozumiesz Hansi czemu Ferran ma nie grać?
0
Yamal się dowiedział że jutro środa i mamy efekty.
0
No penalta para equipo del Barca!
0
Piłkarz komedia.
3
Ładnie graliśmy te kilka meczy
1
Duch xaviego krąży
1
Kaczka, to max co może z niego być