1

@MesQueUnClub_87 No recenzje to ja chyba setki przejrzalem, to też nie jest tak że mam jedną ulubioną firmę ponieważ nie jestem przywiązany do marek. To LG zaczęło oledy i wydaje mi się że mimo wszystko najmniej problemów z nim jest. Z resztą widać też co koledzy o philipsie piszą wyżej

0

@ferdas_rawa @Donnie_Darko to jak panowie lubią efekty nie jakość to nawet nie będę wojował.

1

1

@CLS63AMG w ogóle ten philips chodzi po 7 koła więc dokładasz 500 zł i masz LG G4 który jest najwyższym modelem obecnie i najbardziej jasnym

0

@D10SLEO Mój premier!

0

@barcafan1789 kupiłem w tamtym miesiącu z instant game Dragon Ball blikiem i wszystko legit

0

@MesQueUnClub_87 No widzisz, na powiedzmy 15 philipsow z 7 wróciło, lg, żaden.
Nie ma reguły natomiast bywa że jedna firma regularnie ląduje na serwisach.
To też kwestia użytkowania, jednak to LG jest prekursorem oledów.

Obecnie mam sony właśnie, mija rok od zakupu i raz w miesiącu zdarza mu się powiesić android. Za rok zmieniam mieszkanie i wracam do LG

0

@Zoker to trzeba tłumaczyc świeżakom stare triki

0

@TheNekro94 dzięki, tak jak pisałem przelew masz na @

2

@CLS63AMG no ja też bajery lubię tylko widzę potem jak z tą firmą ludzie mają przeboje


Serio C4 weź i dołóż sobie gove

0

@CLS63AMG serio potrzeby co bajer w postaci diod?

1

@CLS63AMG po prostu jeśli chodzi o rtv to unikaj philipsa. Co innego drobne sprzęty typu golarka czy ekspres do kawy

2

@CLS63AMG będziesz się szybko odzywał do serwisu

0

Komentarz usunięty

3

@CLS63AMG nie bierz philipsa, z branży jestem.

Ambilight to bajer tylko na ścianę i optycznie niby powiększa obraz.
Jak chcesz wspierać klub kup one blade z philipsa hehe

Weź LG C4 za 4990 zł bodajże

4

Żona jak co roku zrobiła mi kalendarz adwentowy. Kiedyś były 24 piwa potem 24 słodycze że świata. Codziennie otwieram jedno pudełko.
W tym roku stwierdziła że prezentów jest mix. Jest 6 grudnia i do tej pory :
Zestaw kosmetyków z Guesa, skarpetki klubowe wiadomo, trochę słodyczy i przekąsek ze świata.
Ale najlepsze było dziś
Dwa bilety do Łodzi w kwietniu na Kwiat jabłoni w Arenie.

0

@Hosh jak robi ktoś na ciebie to nie ma biedy i święta w domku, przynajmniej pomożesz ogarnąć w chałupie.

Zdrówka.

1

Piękny wieczór a jeszcze od jutra 4 dni wolnego

0

@regatta52 wszystkie ptaszki na zielono

0

@Safrani do Xboxa był oryginalny który obsługuje

2

No falta y no penalta para equipo del MADRID

ES SCANDAL
SI
ES SCANDAL

0

Weź mi ktoś wytłumacz na szybko.
Series X obsługuje 120 hz. No i mój tv ma te 120 h. Do tego mam dobre kable hdmi i każde wyjście w tv ma pełne 120 hz.

Dlaczego w takim razie taki Far Cry 5 czy Avatar jak odpalam tryb jakości to ewidentnie widać klatkowanie i szarpnięcia, a gdy tylko włączę 60 cud miód malina lata i pływa jak Phelps.

0

Siedzę wciąż w pomniejszej Zonie w Stalkerze, mam dwie konserwy i trzy naboje, a jutro w nocy Indiana Jones wczesny dostęp.
Kłopot bagctwa i paradoks gracza.

0

Rozumiesz Hansi czemu Ferran ma nie grać?

0

Yamal się dowiedział że jutro środa i mamy efekty.

0

No penalta para equipo del Barca!

0

Piłkarz komedia.

3

Ładnie graliśmy te kilka meczy

1

Duch xaviego krąży

1

Kaczka, to max co może z niego być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?