Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To prawdopodobnie bedzie najspokojniejszy sylwester w życiu.
Kotka że względu na chorobę nie zostanie sama w domu więc we dwoje z żoną szykujemy sobie szamke, zaraz kurę kroić idę właśnie.
Nawet nie ma parcia na alkohol. jakikolwiek. Za pół roku po 30 latach na jednym osiedlu, przeprowadzka do nowego kwadratu, na to bardziej czekam niż na północ :)
0
Hej Mercedes (*)
0
Witam ziomusi smacznej kawusi ostatniej w 2024.
Uważam że gruby resztkami honoru powinien złożyć papiery z dymisją w przypadku dzisiejszej klapy z rejestracją.
0
W USA to Ci wszyscy, zasłużeni naprawdę mają top opiekę medyczną.
Ciekawe czy Clint dożyje stówki.
0
@Blantozaur mam, sprawdzę na pewno
0
Mam łącznie ponad 200 gier (cyfrowe i pudelkowe). Jest zadanie na rok 2025. Jedna gra od początku do końca bez zaczynania nowej.
Kończę Mass effect trylogie.
Polecaj mi dalej.
Gra w sumie we wszystko oprócz gier typu Souls i strategii.
0
@marcin62 kończę właśnie drugi raz ME trylogie a potem lecę z Alanem Wake 2
0
@Luciano99 chciałbym sprawdzić bg3 ale nie jestem w ogóle fanem gier diablo podobnych
0
@Rust_Cohle popij to sokiem z cebuli
0
Gra którą możesz przechodzić i przechodzić po kilka razy?
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Właśnie po trzeciej, bo święta a co.
Zaraz tradycyjny spacer z żoną.
Powoli ustalam cele na nowy rok. Wszystkie do zrobienia tylko trzeba rozplanować.
Z najważniejszych :
Zjechać do 70 kg, przy obecnych 77.
Zdać te jebane prawko.
Mniej się stresować przez co pomogę chorobie.
Czytać jedną książkę na kwartał.
Jak zaczynam jedną gre, to ukończyć a nie jak debil zaczynać nową bo właśnie wyszła.
0
@Zip bohater na końcu ginie.
0
@FcPortoFan1999 ten serial miał 8 sezonów, dokładnie 108 odcinków.
Nie licząc tryptyku Śląskiego o Joachimie Knychale.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ja po drugiej a za chwilę trzecia u teściów.
Dziś dzień na słodko. Na krokiety itp już nie mogę patrzeć.
1
@BulaKG w każdym bądź razie dobrze że zyskałeś trochę wiedzy
1
@Kgorecki2500
Naleśniki, pierogi, krokiety, sandacz, sałatka, kapusta postna, barszcz, ciasto 3 bit.
Starczy tego.
0
@Batys ja też przed
5
@Luciano99 stary spokojny jeszcze?
2
Na 125 lecie klubu od Mikołaja
https://ibb.co/MVLfXqP
0
@Mario96w co co?
1
Miały tu być rymowane życzenia ale prosto po robocie i weny brak
Tak więc Wesołych świąt dla wszystkich Culesów i niech wam smakuje kawusia zawsze!
Pochwalcie się potem lub wcześniej prezentami.
0
@Krystian1588 przecież Ty możesz mieć potencjalnie krwiaka.
Tu się pyta o leki na srakę a nie o uraz głowy.
0
Kiedyś pytałem czy Death Stranding które było exem na PS a od miesiąca pojawiła się na X, warto ograć.
Rabini na Rambli byli podzieleni, ale w końcu się skusiłem dziś i dopiero skończyłem prolog, ta gra już po nim jakoś dziwnie wciąga.. Dużo pytań dużo dziwnych akcji. Dawno nie widziałem takiej gry.
1
Można wyłączyć, robić obiad
0
@ptrx zapomnij o tym że Wojtek wejdzie w lidze do bramki ponieważ penja się spłacze i będzie kolejny mentalny problem
0
Mamy asystę roku
0
Skuteczność, skuteczność i będzie cacy
0
W której grze jest najlepsza eksploracja?
1
@Kredon choruje na nie od jakiegoś czasu
0
Jakie perfumki masz obecnie koleżko?