Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taki mecz, jutro wolne, wstanę wyspany, zero presji i stresu, kawka za kawką, przypominam jutro wolne
32
Mecz sezonu póki co
0
Chodźmy wszyscy na notatnik poczytać komentarze
0
Kajam się za pierwszą połowę i DZIĘKUJĘ ZA DRUGĄ
0
@Filipem byłem widziałem przeżyłem
0
Chory mecz, trzeba leki wziąć
0
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
18
Gówno znamy się na piłce, Wojtek przepraszam, obrona jak Dibu w finale
0
Beka jeszcze to wygrają
0
Otamendi trochę taki brat Carvalaja
16
Boże Ferran teraz dwa gole w tym jeden z przewrotki i mamy mecz roku
0
" Mają jeszcze trochę czasu"
0
@Gibbon_FCB wolne jutro
0
Starych drzew się nie przesadza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
To jest gol glitch dosłownie
0
Mój Boże, jak dziś wyrównamy to tylko takimi sytuacjami
0
Może przełożą mecz jak się jeszcze bardziej rozpada
1
Jezu dołóż te kłode po ziemi i masz kontakt
9
Nie no, parę niedociągnięć jest
0
Nie skończymy tego w 11 dziś
0
@macio_944 Mordo ale ja dopasowuje przeciwnika po prostu, z nimi odrobili by to spokojnie
0
Różnica jest taka że w drugiej połowie taki real wychodzi i odrabia co najmniej remis
0
Tu dziś nawet Yamal nie pomoże
1
Wow obronił, szkoda że nie trzeba było
0
Chłop klasyczny hat trick elegancko.
Jesteśmy dziadami
1
Kiedyś dembele losował formę do meczu a teraz drużyna.
0
Sto tysięcy wideo i newsów o Kingdom come Deliverance 2 a ja siedzę w Ratajach i poluje na dziki z Janem Ptaszkiem.
Czyli dwójkę zacznę w wakacje.
0
Mogliby tacy ludzie przemawiać w polskich kościołach.
3
@xvcWinterSoldier w takiej cenie to smart band nie zegarek