1

Taki mecz, jutro wolne, wstanę wyspany, zero presji i stresu, kawka za kawką, przypominam jutro wolne

32

Mecz sezonu póki co

0

Chodźmy wszyscy na notatnik poczytać komentarze

0

Kajam się za pierwszą połowę i DZIĘKUJĘ ZA DRUGĄ

0

@Filipem byłem widziałem przeżyłem

0

Chory mecz, trzeba leki wziąć

0

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

18

Gówno znamy się na piłce, Wojtek przepraszam, obrona jak Dibu w finale

0

Beka jeszcze to wygrają

0

Otamendi trochę taki brat Carvalaja

16

Boże Ferran teraz dwa gole w tym jeden z przewrotki i mamy mecz roku

0

" Mają jeszcze trochę czasu"

0

@Gibbon_FCB wolne jutro

0

Starych drzew się nie przesadza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To jest gol glitch dosłownie

0

Mój Boże, jak dziś wyrównamy to tylko takimi sytuacjami

0

Może przełożą mecz jak się jeszcze bardziej rozpada

1

Jezu dołóż te kłode po ziemi i masz kontakt

9

Nie no, parę niedociągnięć jest

0

Nie skończymy tego w 11 dziś

0

@macio_944 Mordo ale ja dopasowuje przeciwnika po prostu, z nimi odrobili by to spokojnie

0

Różnica jest taka że w drugiej połowie taki real wychodzi i odrabia co najmniej remis

0

Tu dziś nawet Yamal nie pomoże

1

Wow obronił, szkoda że nie trzeba było

0

Chłop klasyczny hat trick elegancko.

Jesteśmy dziadami

1

Kiedyś dembele losował formę do meczu a teraz drużyna.

0

Sto tysięcy wideo i newsów o Kingdom come Deliverance 2 a ja siedzę w Ratajach i poluje na dziki z Janem Ptaszkiem.

Czyli dwójkę zacznę w wakacje.

0

Mogliby tacy ludzie przemawiać w polskich kościołach.

3

@xvcWinterSoldier w takiej cenie to smart band nie zegarek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?