0

Wojtek wzrokiem oddala piłkę

0

@FcPortoFan1999 byś oglądał ten sport to by wygrał.

Ogląda to 6 osób w Polsce, nie rozumiem czemu obok orlikow nie ma miejsca dla mlociarzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Penya by to wpuścił

0

Miał gaviego...

2

Boże zapomniałem całkowicie o Fatim.

2

Okradł Niemiec Polaka z hat tricka

0

Wyczuwam mocne 8

1

Boisko z gry Polska Gola

0

@HypeR przepiłem się już nim ale dobry jest fakt

1

Człowiek honoru po takiej akcji po prostu publicznie przeprasza i dziękuję ze stanowiska.

Człowiek honoru.

0

Nawet ta zasada 1:1nie cieszy jakoś

1

Będą dymy na Mestalla?

1

@macio_944 Mordo.
Trzeba się wyluzować.
Masz w tym roku najprawdopodobniej GTA 6. Możesz tam robić wszystko.
A na burdel klubowy nie mamy wpływu.

0

@MatBac1991 Kto zdziwiony?

4

Witam ziomusi smacznej kawusi w nowym roku.

Zaraz druga.
Nomrlany dzień, zero pragnienia z rana, żadnego bólu, ( tylko taki ból, że jutro do pracy) spokojnie się życie toczy. Potem odpalam pewnie Alana Wake 2. Mass effect ukończony.
Przypominam że jutro do pracy.

4

Pamiętacie takiego piłkarza jak Dani Olmo?

Najlepszego w Nowym roku.

1

Ziomek od Zenka to youtuber Turysta z Podlasia.

0

@adamek20151 Kayah i Ania Wyszkoni grały dziś z zespołem Bum bum Orkestar, w tym zespole bebniarz ma profil o nazwie Pan Pielęgniarka na FB. Pielęgniarz i były rat med. Opowiada o tym na profilu

0

Jak ktoś kojarzy to bebniarz z zespołu teraz na Polsacie to Pan Pielęgniarka z FB.

0

@tadzik447 Paweł Jasionowski dobra morda, melodyjne ma te swoje pioseneczki

2

@PatrychoO Młode wilczki, nowy narybek

0

Piszą że klub przygotowuje pierwsze słowa oświadczenia w sprawie braku możliwości rejestracji.

I mam nadzieję że to będą słowa dymisji.
Moim zdaniem miarka się przebrała.

0

Jaki kraj taki Sean Paul

1

@szkudi7 o o tej zapomniałem, top

2

@Ojciec5tkidzieci W odwróconych był dziennikarz Ozga wzorowany chyba na nim. Z resztą on współ tworzył scenariusz do serialu.

1

Miuosh to był dobry jak nagrywał Piąta strona świata czy Pan z Katowic.

3

Haha postaw teraz taką Sare James wokalnie obok jakiejś Zugajki.

1

Ostatnia kawa w tym roku.

0

@MesQueUnClub_87 haha, wiesz ja od zawsze lubię gotować, żadna strata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?