Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wojtek wzrokiem oddala piłkę
0
@FcPortoFan1999 byś oglądał ten sport to by wygrał.
Ogląda to 6 osób w Polsce, nie rozumiem czemu obok orlikow nie ma miejsca dla mlociarzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Penya by to wpuścił
0
Miał gaviego...
2
Boże zapomniałem całkowicie o Fatim.
2
Okradł Niemiec Polaka z hat tricka
0
Wyczuwam mocne 8
1
Boisko z gry Polska Gola
0
@HypeR przepiłem się już nim ale dobry jest fakt
1
Człowiek honoru po takiej akcji po prostu publicznie przeprasza i dziękuję ze stanowiska.
Człowiek honoru.
0
Nawet ta zasada 1:1nie cieszy jakoś
1
Będą dymy na Mestalla?
1
@macio_944 Mordo.
Trzeba się wyluzować.
Masz w tym roku najprawdopodobniej GTA 6. Możesz tam robić wszystko.
A na burdel klubowy nie mamy wpływu.
0
@MatBac1991 Kto zdziwiony?
4
Witam ziomusi smacznej kawusi w nowym roku.
Zaraz druga.
Nomrlany dzień, zero pragnienia z rana, żadnego bólu, ( tylko taki ból, że jutro do pracy) spokojnie się życie toczy. Potem odpalam pewnie Alana Wake 2. Mass effect ukończony.
Przypominam że jutro do pracy.
4
Pamiętacie takiego piłkarza jak Dani Olmo?
Najlepszego w Nowym roku.
1
Ziomek od Zenka to youtuber Turysta z Podlasia.
0
@adamek20151 Kayah i Ania Wyszkoni grały dziś z zespołem Bum bum Orkestar, w tym zespole bebniarz ma profil o nazwie Pan Pielęgniarka na FB. Pielęgniarz i były rat med. Opowiada o tym na profilu
0
Jak ktoś kojarzy to bebniarz z zespołu teraz na Polsacie to Pan Pielęgniarka z FB.
0
@tadzik447 Paweł Jasionowski dobra morda, melodyjne ma te swoje pioseneczki
2
@PatrychoO Młode wilczki, nowy narybek
0
Piszą że klub przygotowuje pierwsze słowa oświadczenia w sprawie braku możliwości rejestracji.
I mam nadzieję że to będą słowa dymisji.
Moim zdaniem miarka się przebrała.
0
Jaki kraj taki Sean Paul
1
@szkudi7 o o tej zapomniałem, top
2
@Ojciec5tkidzieci W odwróconych był dziennikarz Ozga wzorowany chyba na nim. Z resztą on współ tworzył scenariusz do serialu.
1
Miuosh to był dobry jak nagrywał Piąta strona świata czy Pan z Katowic.
3
Haha postaw teraz taką Sare James wokalnie obok jakiejś Zugajki.
1
Ostatnia kawa w tym roku.
0
@MesQueUnClub_87 haha, wiesz ja od zawsze lubię gotować, żadna strata