Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ŻUWACZ wiedział od razu
2
Tu nie ma co stać 5 minut normalne nadepniecie
0
Ale tu kino będzie dziś
13
Hahhaha jude pajacu
0
Na razie kwiczą, sędzia nieopłacony
0
@Tasde kubek termiczny
1
Szkoda że u nas takiego dopingu nigdy nie będzie
0
Ja mam 4 takie nagrody w postaci tych kubków termicznych
0
Im siedź wciąż i 7 goli a co tu mówić o 5
0
To samo będzie w drugiej połowie jak szybko trafimy na 5. Najgorsze teraz będą kontuzje
0
Kibice krzyczą żeby ściągać koszulki
0
@Kukiz FCB okropne to jest
0
To już jest trening
0
30 minut kibice wychodzą
0
Nam ciągle bramek mało, dziś będzie się tu działo.
0
Najgorsze co może być to frustracja Valenci i ryzyko kontuzji
0
Szczęki 2. Wściekły nie ma litości
0
No to można zacząć liczyć
1
@Safrani tak właśnie zrobiliśmy z obrączkami.
0
@joloskyy Jak ci kiedyś narzeczona opowiadała o tym jaki chciałaby mieć to sobie to przypomnij. Niektóre lubią z jednym oczkiem złotym bo to takie klasyki. U nas tej klasyki nie ma w niczym i moja prawie roczna żona dostała też z oczkiem ale niebieskim, bo to jej ulubiony kolor. Oczko nie jest duże i nie zahacza.
Obrączki wybieraliśmy u prywatnego jubilera, nie z żadnych sieciowek. Żona ma całe białe złoto naprzemiennie z diamencikami białymi i niebieskimi dookoła , ja mam mieszaną żółte i białe złoto
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wchodzi trzecia
A dzisiaj tak
0
Ktoś jest zdziwiony?
1
Nie "ja" tylko porque zapytał Dariuszu.
Mam licencjat z ruchu warg.
2
Nawet jak wyrównają wiadomo jak się skończy
0
@ozi909 podepnij pod usb te kartę
2
@Kgorecki2500 mieszkanie w simsach za 1000 simleanow
0
@MysticCat bo jak kupuje gry premierowo to tylko takie a premiera dziś
0
Tluczecie Kingdom 2? Ja wygrałem z diabłem i nie zakupiłem.
Chociaż mam jeszcze dwie godziny...
3
Choroba szybko postępuje
1
@xvcWinterSoldier nie będzie z tą wypłata żadnego problemu. Serio, brałem w kwietniu w tamtym roku.