0

ŻUWACZ wiedział od razu

2

Tu nie ma co stać 5 minut normalne nadepniecie

0

Ale tu kino będzie dziś

13

Hahhaha jude pajacu

0

Na razie kwiczą, sędzia nieopłacony

0

@Tasde kubek termiczny

1

Szkoda że u nas takiego dopingu nigdy nie będzie

0

Ja mam 4 takie nagrody w postaci tych kubków termicznych

0

Im siedź wciąż i 7 goli a co tu mówić o 5

0

To samo będzie w drugiej połowie jak szybko trafimy na 5. Najgorsze teraz będą kontuzje

0

Kibice krzyczą żeby ściągać koszulki

0

@Kukiz FCB okropne to jest

0

To już jest trening

0

30 minut kibice wychodzą

0

Nam ciągle bramek mało, dziś będzie się tu działo.

0

Najgorsze co może być to frustracja Valenci i ryzyko kontuzji

0

Szczęki 2. Wściekły nie ma litości

0

No to można zacząć liczyć

1

@Safrani tak właśnie zrobiliśmy z obrączkami.

0

@joloskyy Jak ci kiedyś narzeczona opowiadała o tym jaki chciałaby mieć to sobie to przypomnij. Niektóre lubią z jednym oczkiem złotym bo to takie klasyki. U nas tej klasyki nie ma w niczym i moja prawie roczna żona dostała też z oczkiem ale niebieskim, bo to jej ulubiony kolor. Oczko nie jest duże i nie zahacza.

Obrączki wybieraliśmy u prywatnego jubilera, nie z żadnych sieciowek. Żona ma całe białe złoto naprzemiennie z diamencikami białymi i niebieskimi dookoła , ja mam mieszaną żółte i białe złoto

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wchodzi trzecia

A dzisiaj tak


0

Ktoś jest zdziwiony?

1

Nie "ja" tylko porque zapytał Dariuszu.

Mam licencjat z ruchu warg.

2

Nawet jak wyrównają wiadomo jak się skończy

0

@ozi909 podepnij pod usb te kartę

2

@Kgorecki2500 mieszkanie w simsach za 1000 simleanow

0

@MysticCat bo jak kupuje gry premierowo to tylko takie a premiera dziś

0

Tluczecie Kingdom 2? Ja wygrałem z diabłem i nie zakupiłem.

Chociaż mam jeszcze dwie godziny...

3

Choroba szybko postępuje

1

@xvcWinterSoldier nie będzie z tą wypłata żadnego problemu. Serio, brałem w kwietniu w tamtym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?