Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kidd Tak było dokładnie
1
@misterio elux pyrolize ma
0
@szymonekk ma kółko okrągłe te do sterowania? 8 lub 7 serie to mają.
3
@VegetaPolska Mialem z10 lat to pamiętam u wujka te imprezę, opalanie świniaka przy żarówkach jakichś na kablach po nocy.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Problemy trzeciego świata.
Jaki piekarnik wybralibyście /macie?
Electrolux czy Bosch?
Bez opcji gotowania na parze, zbędna.
Tylko te dwie marki wchodzą w gre.
Zaraz druga bo już późno.
1
Haha włoska robota, kolejni do odstrzału po Milanie
7
Może to uderzenie naprawi łeb rudigera tłuka
0
Jak Juventus tak skończy to dogrywka?
1
Im szybciej Pep ucieknie tym lepiej
0
Dobra po meczu.
Guardiola na terapię.
5
Liczę na jakiś mega skandal przez który psy zaszczekają się na śmierć po odpadnieciu
2
Pięknie Feyenord
4
Elegancko milan w 10
0
Ten mecz był pokłosiem tygodnia wolnego. CALMA, wszystko wróci do normy.
0
Poniedziałek wieczór i humor gitówa.
1
Nie ma karnego bo bramkarz trafił w piłkę.
0
Oni chyba myślą że to 1:0 samo się wygra
0
Penya by puścił pod nogami
0
Fdj wraca do formy
0
Młody nie młócił przed meczem i jak jest każdy widzi
3
Sęk nierówno ścięty
5
Haha a tam piszą że drukarnia.
To jest inny świat zupełnie
0
Polaku rób to proszę
0
Słychać wycie straszne
1
Falta y penalta a w Madrycie się zesrają jak da var
1
Schodzi Polak wchodzi rekin i mecz załatwiony
0
Weź przestań się wygłupiać katoliku
0
Po meczu z Rayo na lidera siadajo
1
@Kgorecki2500 pon-pt
1
Mamy połowę lutego a misja pt. Jedna gra od początku do końca przedstawia się tak.
Ukończone tytuły:
Sniper Resistance, Mass effect trylogia, Cod black ops ten nowy.
Obecnie jestem w ostrtnin akcie Alone in the dark. Następne Kingdom come jedyneczka. Nie wiem tylko czy nie znuży. Nie fabułą a rutyną grania wciąż w to samo. No cóż zobaczymy.