2

@Kidd Tak było dokładnie

1

@misterio elux pyrolize ma

0

@szymonekk ma kółko okrągłe te do sterowania? 8 lub 7 serie to mają.

3

@VegetaPolska Mialem z10 lat to pamiętam u wujka te imprezę, opalanie świniaka przy żarówkach jakichś na kablach po nocy.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Problemy trzeciego świata.
Jaki piekarnik wybralibyście /macie?
Electrolux czy Bosch?
Bez opcji gotowania na parze, zbędna.
Tylko te dwie marki wchodzą w gre.

Zaraz druga bo już późno.

1

Haha włoska robota, kolejni do odstrzału po Milanie

7

Może to uderzenie naprawi łeb rudigera tłuka

0

Jak Juventus tak skończy to dogrywka?

1

Im szybciej Pep ucieknie tym lepiej

0

Dobra po meczu.

Guardiola na terapię.

5

Liczę na jakiś mega skandal przez który psy zaszczekają się na śmierć po odpadnieciu

2

Pięknie Feyenord

4

Elegancko milan w 10

0

Ten mecz był pokłosiem tygodnia wolnego. CALMA, wszystko wróci do normy.

0

Poniedziałek wieczór i humor gitówa.

1

Nie ma karnego bo bramkarz trafił w piłkę.

0

Oni chyba myślą że to 1:0 samo się wygra

0

Penya by puścił pod nogami

0

Fdj wraca do formy

0

Młody nie młócił przed meczem i jak jest każdy widzi

3

Sęk nierówno ścięty

5

Haha a tam piszą że drukarnia.

To jest inny świat zupełnie

0

Polaku rób to proszę

0

Słychać wycie straszne

1

Falta y penalta a w Madrycie się zesrają jak da var

1

Schodzi Polak wchodzi rekin i mecz załatwiony

0

Weź przestań się wygłupiać katoliku

0

Po meczu z Rayo na lidera siadajo

1

@Kgorecki2500 pon-pt

1

Mamy połowę lutego a misja pt. Jedna gra od początku do końca przedstawia się tak.
Ukończone tytuły:
Sniper Resistance, Mass effect trylogia, Cod black ops ten nowy.
Obecnie jestem w ostrtnin akcie Alone in the dark. Następne Kingdom come jedyneczka. Nie wiem tylko czy nie znuży. Nie fabułą a rutyną grania wciąż w to samo. No cóż zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?