0

Boże jaki on jest wspaniały

0

Nie no Polakowi takie rzeczy dajcie spokój

0

Pięknie, liczymy bramki

0

@Mieszo benzema mu kazał

0

Trzecia minuta a ładnie piłeczka chodzi

0

Historyczne komentowanie po raz pierwszy od powstania Bambli.

Rozkład jazdy znany.

A pozwy polecą do odpowiednich ludzi

0

Doszły mnie słuchy że szykują się pozwy.

3

Nie działa dalej. Ludzie przez was zaczną brać tabletki

0

Remis będzie jak wygrana, jeśli chodzi o te kolejkę i co się działo

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Z tym wprowadzeniem 4 dniowego tygodnia pracy jest tak samo jak z urlopem 2 tygodniowym. Jednemu to wystarcza drugiemu nie.
Urlop powinien mieć 3 tyg. Pierwszy tydzień ", zapominasz" o pracy, w drugim czilera, a w trzecim psychicznie się powoli nastawiasz do powrotu.

0

@Commando mylisz się mocno

0

@Kamiloza91 żona dostała kwiaty, biżuterię z apartu a potem Hot doga z Orlenu haha

0

@Czerwo64 przywróć komputer do jakiejś daty konkretnej.

2

@Alicja3500 wyrazy współczucia.

1

@PiotrR pewnie serducho albo tętniak.

2

@PatrychoO@PatrychoO mam dosłownie biały a oficjalnie nazywa się kremowy

1

@macio_944 mam ten telefon w wersji plus, bo mi się lepiej mecze ogląda. Tryb astro jest kozak, i jak jakimś cudem go nie uszkodzę mechanicznie lub bateria odmówi posłuszeństwa, zmienię na Samsunga s28 pewnie dopiero

0

22 tyś zł za cały sprzęt agd/rtv. Dużo? Mało?

0

Legancko całe te ugułem.

0

Penya by piąstkował

0

Odpowiedź kibiców na trybunach na wczorajsze puta Barca

1

Jutro Tomek Ćwiąkała wyborni się w filmie tym, że piłkarz Benfici po prostu i tak nie zdążyłby zahamować stopy, gdyż był w impecie i w jego mniemaniu nie było podstaw do czerwa.

0

Felix Cweller sędzia top

0

Od takich rzeczy kurwa var właśnie jest między innymi

0

W drugiej połowie poleci więcej rac z tamtego sektoru

0

Trzeba sobie mecz utrudnić, bez tego nie przejdzie.

1

Mecz z tych do oglądania na stojąco

0

Rozkład jazdy znany.

1

Eindhoven zbombardowano.

2

To się skończy remisem albo AM wyciągnie na 2:3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?