0

@LambiPL Road 96 też ma prequel bardzo fajny

1

Indiana Jones dosłownie przytłacza ilością aktywności. Nie jest to jednak tak nurzące jak w ostatnich asasynach. Pograłem łącznie może z 10 godzin może nie, a dopiero dostałem aparat fotograficzny, tylko dlatego że na każdym miejscu praktycznie coś jest do zrobienia. Po prostu chcesz to robić, gra sama w sobie do niczego cie nie zmusza.

Jest jaranko.

0

@arasz1819 ja również

0

@July_6_BcN no oczywiście

3

@Kapitan hawk przypomina się od razu Metyl po powrocie do domu w pierwszym Pitbullu

15

Kara śmierci w skrajnych przypadkach jest potrzebna.

Chociażby jako straszak dla innych.

0

@Trojanek23 oglądam już drugi sezon i mógłby go oglądać cały tydzień.

Taka mafia tylko irl

0

Messi ze Szczecina, not from Argentina

0

@Encore myślę że raphinia jest wyjątkiem od reguły

2

@alone49 wiesz co to zależy. Mam w domu Delonghi dinamice i jak mam dni wolne to pije sobie 2-4 filiżanki natomiast dwie z nich zawsze lekko "zabielam" mleczkiem.
Teraz używam Lavazy Oro i to jest typowa średnia crema

0

Trochę mi tej kawusi zostało. Dani wyszedł a Carlo wejdzie prawdopodobne w przyszłym tygodniu, ponieważ nie jest 60 i nie będzie współpracował z prokuraturą, co przekłada się na REALną odsiadkę.

#Poślij rakietę Carlo

0

@RosjaninBut place za wszystko co ma w ofercie C+ 183 zł.

Totalnie za wszystko.

0

@RoberDzik rakiety z czarną kawą wysyłane były od roku. Fajnie że wracasz Dani.

0

@paweldunajecfcb nie nie chcę.

Śmieszne są takie pytania.

2

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Zaraz Polacy wyślą ekipę do Azji żeby pomagać. Nie pamiętam żeby kogoś ściągali do pomocy w powodzi w ubiegłym roku do Polski.

10

@Jakchcesz liga Negreiry cały czas

5

@NeroTFP1 to jest kurwa człowiek jednego meczu jak Ivan i delfin od jednego numeru.

2

Katalonska probierzowka

10

Klasyczny łeb Gaviego

29

Zawsze śmieszy Mąka Jola

1

@BulaKG albo Messi, albo Czesny albo pedri

1

Haha, tak patrzysz na drużynę jakby w ogóle tej przerwy na reprezentacje nie było

3

On tej kontuzji dostał przy pierwszym karnym

0

@LukaszFan uważasz że go puszczą?

0

Na początku myślałem że to ten lekarz co idzie zmarł..

0

3 tygodnie to minimum

0

Mogłaby tu mantika wpaść, są przesłanki.

1

Weź dani oddaj proszę

Masz szczęście

2

Beka zaraz powtórka i kwik Madrytu

0

Podziękowanie za ostatnie mecze narodowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?