2

@PatrychoO Hitler też był mówcą

3

Nie będzie wojny, rozumiesz?

0

@turhiay i tak wygra

1

Mlotowi przestały działać leki, a oni gówno zdobędą z taką grą, taka prawda.

0

@Culer9002 max 3 dostanie

0

@SmoothCriminal max 3 dostanie

0

@SmoothCriminal chyba nie znasz klubu real Madryt że tak myślisz

0

Ładnie łeb odcięło

3

Rudiger młot największy. Jaki to łeb to głowa mała.

0

Myślałem że to uderzenie z armaty z twierdzy, a to z notatnika słychać

0

Mecz coś jak Termalica - Kszo Ostrowiec Świętokrzyski

0

Najlepsze jest to że jednak ktoś temu Maciakowi te listę podpisał.

1

@Luciano99 wam zaraz podpali ten cyrk

0

@VamoSBarca88 nie obrażaj poważnych ludzi

2

Moja żona

"nie mogłabym brać udziału w takiej debacie bo nie umiem odpowiadać naokoło"

2

Ahahahaahaha hahaha

10

Telekomunikacja miejska?

0

Hipokryta level milion

0

O Boże zasnęła biedna

0

Oni we flagi grają śmieszki

7

Ja bym odwiedził stolicę Katalonii

0

Od kiedy pamiętam Jakubiak chce stołka gdzieś w każdych wyborach

0

Oho wyszły armaty

4

Przecież ten Maciak wygląda jak ten straszy Jehowy co puka ci do drzwi z młodszym

1

Ciekawe czy będzie coś o aborcji i lgbt

0

Beka z tego Nowogrodzkiego strasznie

2

Patrzysz na Trzaskowskiego i trochę Denis Zalecki

2

Ja też typa nie znam

To jakiś Jarzyna ze Szczecina?

0

@Hosh no niekoniecznie

1

Po co ktoś taki jak sensyszyn w ogóle tutaj jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?