0

@Hindus psychicznie nie utrzyma wyniku

4

Flick w szatni

"Zostają Lewy, Raphinia, Pedri i Tek, reszta wyjść"

1

Najlepszy sędzia na świecie

0

Jeszcze jedna szansa żeby podnieść sobie szansę

1

Rekin w drugiej połowie z Pedrim i skończymy 1:3

0

Nie ma katolik życia na trybunach

4

Martin dyrygent kurwa ustawia kolegów każe podawać. Popatrzcie na jego machanie łapami. Wracaj chłopaku do składu B

2

Martin nic nie wnosi do gry, nic

0

Zakaz oddychania wprowadziłem na czas meczu w domu

1

Oni najebani, nie ma wytłumaczenia.

0

Psychiatra jutro będzie umówiony

0

No właśnie po to nam Gerard Martin

1

10 minut nie minęło a już chyba trzeba wziąć meliske

0

Dupy ogarnąć bo nie chce Liverpoolu drugi raz przeżywać

0

No yaya jak toure

0

Dobry wieczór i rozkład jazdy znany

1

Najwieksza beka zawsze za te dziękowanie za pytanie

0

Zrób to ostatni raz, Polska nieswiadoma

0

@Bykunn no widzisz, jak miałem 14 lat dopiero założyłem stały internet, uczyłem się z ćwiczeń i książek, albo w łeb mi weszło albo nie
(jak matematyka na przykład heeh)

2

@Lukasz999 akurat to rodziców sprawa wtedy by dziecko nie nosiło telefonu do szkoły.

Trochę mylisz chyba pojęcie wolności

4

Ja w podstawówce nie miałem telefonu, zdawałem wszystkie klasy, więc żaden problem taka ustawa.

3

Boże ona po 5 minutach dostałaby tachykardii

1

"no wiecie?! takie rzeczy?! w telewizji?!"

Słyszysz to poruszenie?

4

Grillmaster, totalny.

0

BYTNAR kopiuj wklej dudu po dwóch zdaniach

0

Powiedz Sławek teraz że są Dwie Tury

0

Oooo ooo czekałem na to pytanie

1

Konkretny debil podsunął mu ostatnie zdanie dzięki czemu może zapomnieć o 2 turze.

I bardzo dobrze

0

Chłop latami dudu nagrywał i uczył się gestów i tekstów.

3

Marek proszę państwa Jakubiak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?