Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik rakiety z czarną kawą wysyłane były od roku. Fajnie że wracasz Dani.
0
@paweldunajecfcb nie nie chcę.
Śmieszne są takie pytania.
2
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz Polacy wyślą ekipę do Azji żeby pomagać. Nie pamiętam żeby kogoś ściągali do pomocy w powodzi w ubiegłym roku do Polski.
10
@Jakchcesz liga Negreiry cały czas
5
@NeroTFP1 to jest kurwa człowiek jednego meczu jak Ivan i delfin od jednego numeru.
2
Katalonska probierzowka
10
Klasyczny łeb Gaviego
29
Zawsze śmieszy Mąka Jola
1
@BulaKG albo Messi, albo Czesny albo pedri
1
Haha, tak patrzysz na drużynę jakby w ogóle tej przerwy na reprezentacje nie było
3
On tej kontuzji dostał przy pierwszym karnym
0
@LukaszFan uważasz że go puszczą?
0
Na początku myślałem że to ten lekarz co idzie zmarł..
0
3 tygodnie to minimum
0
Mogłaby tu mantika wpaść, są przesłanki.
1
Weź dani oddaj proszę
Masz szczęście
2
Beka zaraz powtórka i kwik Madrytu
0
Podziękowanie za ostatnie mecze narodowe
1
@RoberDzik masz mój głos!
0
@pax zaczelibyscie się integrować w końcu Wy tam na "górze" z użytkownikami, a nie tylko zamykać dobrych chłopaków na 48 albo dłużej. Jedyny @RoberDzik co mi się przewija od czasu do czasu, ale wiadomo lepiej klikać w zakładki "zbanuj"
A potem rakiety z kawkami wysyłać muszę
0
@Ojciec5tkidzieci pamiętam był taki Dawid Hanz z filmikami na yt, był drugim Messim czy tam Ronaldo.
2
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Trylogia Tomb raider ukończona, bardzo przyjemna. Zabrałem się za Indiana Jones.
Zaraz druga.
0
@jareksz95 na psg ziemia się trzęsła akurat
11
Czuje wielką dumę po tym meczu. Dumę, że obejrzałem ten paździerz do końca
0
Dzieci bez szacunku do człowieka 30 lat starszego
7
Niech sobie po trzecim golu kurwa te uszy obetnie
4
Strefa mieszana
"chciałem pokazać jak opinia publiczna może się bardzo pomylić co do tej drużyny"
0
Rudy głupi i na ekstraklase
0
Do Barcelony go szybko
0
@adamek20151 Grecja tak wygrała euro