Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bocheno1 na 11 mam akurat cały tydzień teraz. Żona już w pracy od 7:30 :)
A kawa to życie, pamiętaj
2
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ja jakiś dziwny jestem, tyle sralni o nowego Asasyna, że Ubi że słabe itpid, ja się świetnie bawię. Skończyłem prolog, nic nie skipuje, dałem sobie japoński dubbing i elegancko zwiedzam pierwszą wioskę. Nawet czarnoskóry póki co nie odrzuca. Dla mnie gra ma być taka że ja się mam dobrze bawić i cieszyć. Widokami, znajdzkami itp itd. O wiele fajniejsze na ten moment niż AC mirage, której oczywiście nie ukończyłem (jeszcze).
Zaraz druga.
1
@bartekvisca w takim razie niech dołoży 3 stówy do honora 200 ze snapem już
1
@Ilka
Do 1400 zł to xiaomi 14 pro albo Infinix note 40 pro
3
@kubix05 bardzo ja lubię i plakalem kiedy rodzinne konszachty wyrzuciły ją z miodowych lat
1
Skończyłem trylogie Tomb Raider.
3 tygodnie na trzy gry.
Właśnie wróciłem z Nowej Zelandii i po nocy odpalamy nowego Asasyna.
Można na Ubisoft gadać, ale to że wrzucają premiery od razu w abonament to cacy.
2
@Ronin47 mówi mocno po niemiecku jak pewien malarz z Austrii, zostają w szatni tylko kapitanowie.
Też bym grał jak motorek potem.
2
Jest połowa marca a drużyna wciąż bez przegranej
3
Zrobiliście nam weekend i tydzień i wszystko
0
Notatnik nie wytrzymał i zacięło
0
Kurwa takimi meczami wiecie co!!!
0
ROZKŁAD JAZDY ZNANY
4
Remis tu będzie sukcesem
1
Ładnie kurwa Polak formę na kadrę buduję a Atletico pokazuje jak się kończy akcje
3
@Kamiloza91 przez takie teksty właśnie Tomasz odszedł z Canal plus
0
Trochę więcej jaj i wyrównają to
0
@clyde Mówisz o naszych bocianach z Afryki? Tęsknimy
0
Odpalać mecz???
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Marcin Osadowski vel Ludwiczek od Jabłonowskiego w ukrytej prawdzie
0
@BorzyKrzys czemu winylowe akurat?
0
Do salonu /sypialni /innych pokoi /
Panele czy parkiet?
Dużo takich pytań budowlanych będzie aż do wczesnych wakacji.
0
No cóż, teraz to już nic nie wiemy
0
@TikiTakaEnMiCorazon znajdź mi 2 metrowego typa piłkarza ze zwrotnoscia na poziomie
0
Diego Simone jak DJ Hazel
4
Na przelew czekają
0
Oni muchachos śpiewają?
0
@Gitarkafcb wytrzyma bo kibice pomogą
0
Zejdź już sabotażysto
1
@Destroyer_of_Worlds sto piłek plażowych poleci
0
@Faro to miał być egzamin psychy