2

@Bocheno1 na 11 mam akurat cały tydzień teraz. Żona już w pracy od 7:30 :)

A kawa to życie, pamiętaj

2

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ja jakiś dziwny jestem, tyle sralni o nowego Asasyna, że Ubi że słabe itpid, ja się świetnie bawię. Skończyłem prolog, nic nie skipuje, dałem sobie japoński dubbing i elegancko zwiedzam pierwszą wioskę. Nawet czarnoskóry póki co nie odrzuca. Dla mnie gra ma być taka że ja się mam dobrze bawić i cieszyć. Widokami, znajdzkami itp itd. O wiele fajniejsze na ten moment niż AC mirage, której oczywiście nie ukończyłem (jeszcze).

Zaraz druga.

1

@bartekvisca w takim razie niech dołoży 3 stówy do honora 200 ze snapem już

1

@Ilka

Do 1400 zł to xiaomi 14 pro albo Infinix note 40 pro

3

@kubix05 bardzo ja lubię i plakalem kiedy rodzinne konszachty wyrzuciły ją z miodowych lat

1

Skończyłem trylogie Tomb Raider.
3 tygodnie na trzy gry.
Właśnie wróciłem z Nowej Zelandii i po nocy odpalamy nowego Asasyna.

Można na Ubisoft gadać, ale to że wrzucają premiery od razu w abonament to cacy.

2

@Ronin47 mówi mocno po niemiecku jak pewien malarz z Austrii, zostają w szatni tylko kapitanowie.
Też bym grał jak motorek potem.

2

Jest połowa marca a drużyna wciąż bez przegranej

3

Zrobiliście nam weekend i tydzień i wszystko

0

Notatnik nie wytrzymał i zacięło

0

Kurwa takimi meczami wiecie co!!!

0

ROZKŁAD JAZDY ZNANY

4

Remis tu będzie sukcesem

1

Ładnie kurwa Polak formę na kadrę buduję a Atletico pokazuje jak się kończy akcje

3

@Kamiloza91 przez takie teksty właśnie Tomasz odszedł z Canal plus

0

Trochę więcej jaj i wyrównają to

0

@clyde Mówisz o naszych bocianach z Afryki? Tęsknimy

0

Odpalać mecz???

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Marcin Osadowski vel Ludwiczek od Jabłonowskiego w ukrytej prawdzie

0

@BorzyKrzys czemu winylowe akurat?

0

Do salonu /sypialni /innych pokoi /
Panele czy parkiet?

Dużo takich pytań budowlanych będzie aż do wczesnych wakacji.

0

No cóż, teraz to już nic nie wiemy

0

@TikiTakaEnMiCorazon znajdź mi 2 metrowego typa piłkarza ze zwrotnoscia na poziomie

0

Diego Simone jak DJ Hazel

4

Na przelew czekają

0

Oni muchachos śpiewają?

0

@Gitarkafcb wytrzyma bo kibice pomogą

0

Zejdź już sabotażysto

1

@Destroyer_of_Worlds sto piłek plażowych poleci

0

@Faro to miał być egzamin psychy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?