Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Boże zasnęła biedna
0
Oni we flagi grają śmieszki
7
Ja bym odwiedził stolicę Katalonii
0
Od kiedy pamiętam Jakubiak chce stołka gdzieś w każdych wyborach
0
Oho wyszły armaty
4
Przecież ten Maciak wygląda jak ten straszy Jehowy co puka ci do drzwi z młodszym
1
Ciekawe czy będzie coś o aborcji i lgbt
0
Beka z tego Nowogrodzkiego strasznie
2
Patrzysz na Trzaskowskiego i trochę Denis Zalecki
2
Ja też typa nie znam
To jakiś Jarzyna ze Szczecina?
0
@Hosh no niekoniecznie
1
Po co ktoś taki jak sensyszyn w ogóle tutaj jest
2
@gumaz Obudziła mnie moja ex telefonem że był jakiś wielki wypadek z politykami, ja w pół śnie jeaczse usiadłem do onetu, była tylko informacja o awarii, potem poleciałem na tvn 24 i babcie zawołałem, oglądaliśmy już potem cały dzień
1
Kanał Konfitura na Yt to złoto.
0
@Piotrek1993 pau Cubarsi to było
0
Strzela na 5 :0 robi cieszynke i łapie uraz?
2
Ludzie na trybunach nie wierzą kto wchodzi
0
Yamal o zmianę prosi?
0
Mao Mao Mao goli, proszę jeszcze
0
Kurtyna, zmiany i jeszcze jeden proszę
0
@MajkiYB sęki nie wystrugane
0
Po przewie szybko 2 bramki i myślimy o kolejnym meczu
3
Witam i rozkład jazdy znany.
0
@marcin62 nie ma na konsoli
2
@Consigliere chyba z flachą sobie nie poradził typ.
0
Ze mnie taki fifa rafa gamer a nigdy nie grałem w żadne Diablo. Dziś dali diablo 3 do Game pass i chwilkę sprawdziłem, bardzo przyjemne.
Może z wiekiem po prostu sprawdzam większość typów gier.
2
Butragenio jutro rano.
Real zasłużył na zwycięstwo
2
Finał z Valencia przegrali, teraz finał z Arsenalem.
Każdy mecz to finał.
0
Czemu męczennik nie uśmiecha się?
1
Idźcie chłopaki na całość po 4