0

O Boże zasnęła biedna

0

Oni we flagi grają śmieszki

7

Ja bym odwiedził stolicę Katalonii

0

Od kiedy pamiętam Jakubiak chce stołka gdzieś w każdych wyborach

0

Oho wyszły armaty

4

Przecież ten Maciak wygląda jak ten straszy Jehowy co puka ci do drzwi z młodszym

1

Ciekawe czy będzie coś o aborcji i lgbt

0

Beka z tego Nowogrodzkiego strasznie

2

Patrzysz na Trzaskowskiego i trochę Denis Zalecki

2

Ja też typa nie znam

To jakiś Jarzyna ze Szczecina?

0

@Hosh no niekoniecznie

1

Po co ktoś taki jak sensyszyn w ogóle tutaj jest

2

@gumaz Obudziła mnie moja ex telefonem że był jakiś wielki wypadek z politykami, ja w pół śnie jeaczse usiadłem do onetu, była tylko informacja o awarii, potem poleciałem na tvn 24 i babcie zawołałem, oglądaliśmy już potem cały dzień

1

Kanał Konfitura na Yt to złoto.

0

@Piotrek1993 pau Cubarsi to było

0

Strzela na 5 :0 robi cieszynke i łapie uraz?

2

Ludzie na trybunach nie wierzą kto wchodzi

0

Yamal o zmianę prosi?

0

Mao Mao Mao goli, proszę jeszcze

0

Kurtyna, zmiany i jeszcze jeden proszę

0

@MajkiYB sęki nie wystrugane

0

Po przewie szybko 2 bramki i myślimy o kolejnym meczu

3

Witam i rozkład jazdy znany.

0

@marcin62 nie ma na konsoli

2

@Consigliere chyba z flachą sobie nie poradził typ.

0

Ze mnie taki fifa rafa gamer a nigdy nie grałem w żadne Diablo. Dziś dali diablo 3 do Game pass i chwilkę sprawdziłem, bardzo przyjemne.

Może z wiekiem po prostu sprawdzam większość typów gier.

2

Butragenio jutro rano.

Real zasłużył na zwycięstwo

2

Finał z Valencia przegrali, teraz finał z Arsenalem.

Każdy mecz to finał.

0

Czemu męczennik nie uśmiecha się?

1

Idźcie chłopaki na całość po 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?