3

Oby teraz czajnik Raphie odparował już

0

To mecz na miarę tego z Benfica

4

Co się będzie dziać na białej

1

Jak trafi to mu odblokuje łeb

2

Nie pytam o karny tylko kto go udźwignie

0

Nie no wiadomo że za pięknie nie może być

3

Inigo mój milordzie usiądź..

1

Chora drużyna kochana moja

0

@damcio24 spadek czego przepraszam?

1

Ty Martin do Wojtka najlepiej podawaj, najmniejsze zagrożenie będzie

1

Po tej obronie macie obowiązek wygrać.

1

Boże polaku byłeś w wojsku? Tyle czasu miałeś jeszcze

0

Dalej dla was Martin młody i nie ograny? Zapraszamy do Barcy B

5

@Korsain Gerard Martin nie jest potrzebny w tej drużynie w ogóle, powtarzam jak mantre

1

No parę niedociągnięć jest

2

No no. Wojtek tak to nie robimy

1

Strzał z twierdzy poszedł

0

@adi7adi8 ok ok już wiem

0

Jakaś cała rodzina zginęła?

0

Oczywiście Jessica musi nagrać

0

Un dia da partid to powinni sami kibice jechać a nie melodyjka.

2

Fajne te wejścia w szatnie są.

0

Witam świątecznie i rozkład jazdy znany

3

@NeroTFP1 na Tt wyskoczył mi post o Twojej książce i jak będzie w empiku w audiobook to ogarnę. Gratulacje.

0

@Mario96w na jakim loginie

3

@OzzyFCB śmierć w Wenecji

4

Ten Kylian to był im tak potrzebny jak prostytutce majtki. . Od początku było wiadome że tam każdy ma ego jak od Helu po Zakopane i w tym sezonie to wszystko wyszło. To zlepek gwiazd, żaden kolektyw.

0

@Kondziubarca A syn czyta

0

A i jeszcze tylko przypomnę że

Każdy mecz to finał

0

Czekam na wypowiedź Emilio Butragenio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?