4

Ten młot czymś rzucił w sędziego? Info po X lata.
Dyskwalifikacja do końca roku, chory człowiek w jednej linii z fawelarzem.

0

Ida szefy idą, najlepsi, na zawsze

0

@Faro on nigdy nie miał dobrego meczu, w sensie Martin

0

@Tasde ligę za chwilę odpuszczą, bo najważniejsze jest zjednoczenie

1

Gdzie pokazują wręczenie??

1

Wręczanie pucharu na tvp czy też tvp sport?

0

Każdy mecz to finał znowu poszło w pizdu

0

"Warczysz jak dziki pies, a więc cie we wnyki chwycę
Na każdego psa dzikiego jest gdzieś jeszcze dzikszy hycel"

0

Zrobiliście nam weekend

Vamoooooos

1

Zawiesić tego psychola do końca sezonu

1

Uwaga młot dostał ataku

0

Absolute kino...

0

Paski strzałów na czerwonym

0

Co on Marka na karne szykuje?

6

Operator kamery też już popite

1

Niemcu co ty robisz??

0

@Kgorecki2500 ja też

2

@Who_you_mam duch puszczy zawsze dobry

0

Po wczoraj to normalne że teraz będą się bać robić cokolwiek przeciwko psom

0

Dla mnie nie ma. Cie jako piłkarza zewlakow

0

Ty sprawdź czy ci żona rogów nie robi a nie takie ewidentne karne

0

To musiało się wydarzyć

0

Ahahahaahaha hahhaha

3

Na stojąco oglądane jest

3

Profesor Pau Cubarsi

7

Darek myślał że to Vini podaje ale ładnie wybrnął

0

Błagam skończmy to przed dogrywką

0

Mentaaaaaaalllll

0

Od kilku meczów powtarzam ze ten amator ma miejsce w czwartych rezerwach Barcy

0

No tu jeszcze będą nerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?