0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Zaraz druga.
Jak pierwszy dzień majówki mija?

4

@Salchent on nie ma prawa być w tej drużynie to po pierwsze

0

@parpe mniej pij

5

@Pedri16Future Po co Martin?

0

@brd42 przecież kurwa prawde pisze zostaw chłopaka. Jest front Antymartin i jestem jego przedstawicielem.

Martin nie jest potrzebny w tej drużynie w ogóle

1

No to w Mediolanie zaczynamy od zera.

20

Yamal jest bezczelny

4

18 lat przypominam

0

Proszę rozstrzygnijmy to w pierwszym meczu

0

My tu możemy piątkę wrzucić, kwestia skuteczności

0

Jezus Maria żulu...

0

Położył ich jak starego do spania

0

Rozklaaaaad

Jazdyyyyy

Znannyyyyyy

0

Jak ten typ przyjmuje piłkę Chryste panie

0

3 osoby z mojego miasta widzą to meczycho z trybun

0

Robimy to kurwaaaaa

0

@adamek20151 i opanowany środek boiska

1

Oprócz tej jednej akcji inter nic nie pokazał

0

Szybko wyrównać i będzie dobrze

0

Ah mój Boże kochany

0

Vamos Vamos nie słyszę was

0

@pato1234 bo mają mecz drugiego wyboru który był wczoraj.
65 zł canal plus online zbij się z kimś i masz spokój

1

@macio_944 ładne ładne, byłem jak remontowali stadion a my graliśmy jesczse na CN, ogólnie kozak te miasteczko olimpijskie jest

1

Powstań wszyscy

2

Barwy założone, tv canal plus odpalona, niczym się nie martwię bo 3:0 lekko, Chrunchips na stole, zero presji na mnie, powtarzam barwy założone, 3:0 lekko.

A ROZKŁAD JAZDY ZNANY.

9

Pozdro z meczu!


0

Martin w składzie, szykujmy się na niespodziewane

0

Aha i przypominam że liczę na brak Martina oczywiście w składzie

2

Zawsze jestem dziwnie spokojny kiedy drużyna jest w mega formie, ale nerwy przyjdą za dwie godziny...

0

@July_6_BcN o Avatar zmieniłaś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?