3

Dobry wieczór Państwu! Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych tutaj studentów, absolwentów, profesorów zwyczajnych, nadzwyczajnych politologii Uniwersytetu Ramblowskiego.
Otwieram motyw przewodni wieczornej Debaty Prezydenckiej 2025. Życzę wszystkim, merytorycznej dyskusji, trafnych uwag, celnych ripost.

Biorę piwo do ręki, telefon w drugą i czytam państwa!

1

Ciekawe co rządowa telewizja powie na sytuację w wozie var

69

Nie powinni tego odpuścić

0

Nie obrażaj poważnych piłkarzy typu Pan Eric Garcia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RomanGroza bo nie wygra

0

Mogło być 6:3 więc psy madryckie niech się cieszą bo sędzia i tak robił co mógł

0

Campeonessss ole ole

0

Ja pierdoleeeeeeee

2

Po chuj ten Fort?

0

Boże Pau oby nic poważnego

0

My więcej bramek strzelamy w drugich połowach hehe

3

Zabijcie ich dziś

3

Nie ma jaj na czerwo dać

3

Robimy ich kurwa na miękko już

0

Canal plus czy Eleven oglądać?

Kłopot bogactwa

2

Na chwilę przed tym jakby ktoś z was miał czarne myśli jeszcze.


0

@osa91 oni go tam w 8 kopali po głowie

Ja rozumiem co piszesz, ale za kazdym razem w bojce kiedy leci kop na głowę powinno być traktowane jak usiłowanie.

Usiłowania racja już nie ma bo zmarł.

4

Mężczyzna, który na skutek brutalnego pobicia w Piszu trafił do szpitala, zmarł w placówce — informuje TVN24. Policjanci zatrzymali już ósmą podejrzaną osobę.

I teraz w normalnym kraju z usiłowania zabójstwa ( BO TRZEBA tak do tego podejść jeśli kopiesz po glowie) robi się pobicie ze skutkiem śmiertelnym lub zabójstwo i zamiast wyboru uczelni wybierasz kojo w ZK Wrocław czy innym Sztumie na dożywocie.

Póki nie zaostrzą będzie jeszcze gorzej.

@July_6_BcN

0

Madryt dziś zapłaci gruby rachunek za wtorek

0

@tomek8756 jeździsz na tyle na ile cie stać

0

Tutaj Saladyn wygrywa niestety, ale bardzo lubię typa

1

@Walker jest to na empiku czy gdzieś?

0

@Kgorecki2500 gdynia piękne miasto

0

@Herato Nie proste tylko keczup zajebisty dlatego zgadłem

2

@Herato Gabriel Heinze?

1

Widzieli? To niezły Rajan.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BulaKG klaszcze i płaczę ze szczęścia, bo capuczinko dla dzieci nie zaszkodzi

2

Wejście obrońcy zamiast napastnika i nie byłoby rozmowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?