5

Ok, Woch mnie kupił, tylko logopeda na szybko.

11

Ktos tam niżej pisał że gość wyciągnie klucz

0

@Pnog37 przypominam że o 20 oficjalnie otworzyłem tu debatę powitaniem

1

Tak na boku tylko powiem że męczennik i Łukasz na kontuzjach. Tam więcej już w szpitalu jak zdrowych graczy.

0

@D10SLEO i nie straszne mi Romy potem I Liverpoole

4

Ja normalnie w dupe pasem dostawałem w 96 roku, najgorzej jak się jeansy miało na sobie, strasznie ciągnęło.

0

@Commando płaci alimenty?

1

Braun uśmiech Polaka

0

@messi33 ale tutaj o Realu teraz nie rozmawia nikt

0

Będą pozwy, będą sprawy

1

Hahhaha, odpowiedz na pytanie chociaż raz

4

Widzicie. Nauka popłaca. Bądź jak Joanna

0

Co tam się dzieje poza kamerami

0

@clyde kto się czubi

1

Sławek jakiś opuchnięty

0

To się robocop odezwał

1

@Bartula wyobraź sobie tylu rudych ludzi

19

Hahaha

Przecież to będzie jakaś masakra.
Mogłaś się nie odzywać

0

Boże jeszcze ją telepie po tym

3

Znieczulenie porodowe to jest kurwa obowiązek a nie przywilej.

0

Jeszcze jeden tekst w jej stronę i naprawdę się popłacze.

1

Normalnie jak jej nie lubiłem tak teraz zjadłbym z nią i mięsko i ziemniaczki przy niedzielnym obiadku

0

@kuz przecież to kuksaniec był dopiero

7

Co ona tak posmutniała?

0

Wysocka zaraz wyjdzie ze studia

1

Hahaha zaczynamy show

1

@Kgorecki2500 nie, ale widziałem te zakłady np o szczęść Boże było

5

Ciekawe czy powie ze ma największe szanse w drugiej turze

0

Boję się wzorku tego człowieka

0

@kuz nie można chyba rekwizytow wnosić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?