Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wpada ci ten kawałek na balecie i masz w dupie język obcych.
Energia, skrzypce, vibe
Ocena Islandii 8,5, będą wysoko
0
Może nie mam gustu w ogóle
Ten/ta ktoś ładnie wyciąga, natomiast zero jakiegokolwiek klimatu
Ocena 3,5 Austrii
0
@Kgorecki2500 u mnie przeciętne są do 6, jak mi nóżka chodzi to 7,a gibałem się u Norwegów przy ocenie 8,5 i daje im podium
1
Jaki zaimek tu jest?
0
Melodyjnie te dziewczyny Abbe przypominają
Ocena UK. 6,5
0
@michal26 15@michal2615 jest
2
@UriBoyka prędzej zakończą Eurowizję oficjalnie niż nie dożyje
0
@mordini123 Najlepsza była Ruslana z Wild dance jak wygrała w 2004
4
Ukraina ocena 2.Do Kalusha to podjazdu nie ma
0
Hiszpania ocena 6
3
@michaleu bardziej wznoszenia się bałem pierwszy raz niż lotu i lądowania
0
@clyde dobra daruj już sobie, jakby inni święci byli
2
Smacznej kawusi wszystkim z dedykacją od Estonii
0
Luxemburg ocena 6,5 ładnie ale za cukierkowo
0
Norwegia na podium
0
@LjakRoberciik nie wiem jak można grać w to na xie, spróbowałem i to nie to samo co sto lat temu na pc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca gadać może a wszyscy wiemy jak Polacy u Niemców pracują
0
@Kgorecki2500 Niemcy to pewnie wygrają albo będą zaraz za
0
@esem91 a Australia?
0
@HarveySpecter no i solo masz w radiach co chwila i na listach, Alexander rybak lordi czy ta Wurst to wyjątki od reguły, Lena z Niemiec do dziś się przewija.
0
@HarveySpecter ponieważ kawałek Justyny nie wpada w ucho, mimo fajnego bitu. Od lat powtarzam jak mantre że na Eurowizji wysoko są numery energiczne, do radia na przejażdżkę autem
1
@Pawlak1992 Kibice jakiejś drużyny mogliby coś wymyśleć z refrenem tego kawałka
1
Top 3 Eurowizja dziś
Norwegia, Szwecja, Niemcy
0
@Arden topka w tamtym roku był
1
@Astad cały?? Czytany?
Dobra mam, szkoda że nie z intro z Polonii 1 ale i tak obejrzę i będę płakał.
0
Gablota puuusta.
4
"real madryt w likwidacji" moje nowe ulubione powiedzenie
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 gdzie ten sondaż i jak bardzo miarodajny