Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał ktoś w nowego Doom'a już? Nie wiem czy pakować 100 GB na konsole dla kilku flaków
5
@adamek20151 Luis Enrique, Eto, oni mieli na sobie białe koszulki
9
@Nefir ty już po wojaku dobrze a jeszcze dwie godziny do meczu
0
@Stinger_ ja się nie bawię w hazard po prostu
3
@Wojciech123 nie mam tak, ale to się dzieje podświadomie ze stresu
12
@clyde to niezły kibic
4
Jutro znowu będziemy spiedalac z murawy w mistrzowskim nastroju :)
0
Wszystko przegrali w tym sezonie więc jeden uznany gol ze spalonego nie robi różnicy, zawsze to jakieś pocieszenie
4
No nic, koronacja odłożona do jutra
0
Belisiowi coś się stało ale jeszcze próbuje
0
Trochę ponad pół godziny do święta
1
@mordini123 mam 12 butelek piccolo w domu, serio, same brzoskwiniowe
0
Ale taki radler wjedzie jak złoto po takim wyniku
0
@Culer9002 lepiej zawsze przegrać
2
Dziś mecz życia golkipera Majorki
1
Jak przegrają jutro na żądanie biorę
1
Nie no nie uwierzę w prezent już dziś
0
@Faro na rozgrzewce ktoś się wyłoży
0
Jeszcze 3 godziny do meczu a przed nim rozgrzewka...
5
Kolejna kontuzja, tym razem Brahim Diaz
0
W sytuacji walkowera dziś wieczorem, mistrzostwo byłoby epickie.
29
Na dobranoc
0
@Criss18Barca no oni też ok
1
Z dzisiejszych numerów Szwecja Estonia lub Norwegia będą na podium
0
@Krzysztof1987 Toblerone
0
@Rifek oko jeszcze
0
To jest intro z nowej Mafii
0
Beka ziomek z Eifel 65
0
Ogolony Adrian Cios na wokalu i Baxton na gitarze elektrycznej
46
Powiedział to typ z PRAWIE złotą piłka w rękach