0

Grał ktoś w nowego Doom'a już? Nie wiem czy pakować 100 GB na konsole dla kilku flaków

5

@adamek20151 Luis Enrique, Eto, oni mieli na sobie białe koszulki

9

@Nefir ty już po wojaku dobrze a jeszcze dwie godziny do meczu

0

@Stinger_ ja się nie bawię w hazard po prostu

3

@Wojciech123 nie mam tak, ale to się dzieje podświadomie ze stresu

12

@clyde to niezły kibic

4

Jutro znowu będziemy spiedalac z murawy w mistrzowskim nastroju :)

0

Wszystko przegrali w tym sezonie więc jeden uznany gol ze spalonego nie robi różnicy, zawsze to jakieś pocieszenie

4

No nic, koronacja odłożona do jutra

0

Belisiowi coś się stało ale jeszcze próbuje

0

Trochę ponad pół godziny do święta

1

@mordini123 mam 12 butelek piccolo w domu, serio, same brzoskwiniowe

0

Ale taki radler wjedzie jak złoto po takim wyniku

0

@Culer9002 lepiej zawsze przegrać

2

Dziś mecz życia golkipera Majorki

1

Jak przegrają jutro na żądanie biorę

1

Nie no nie uwierzę w prezent już dziś

0

@Faro na rozgrzewce ktoś się wyłoży

0

Jeszcze 3 godziny do meczu a przed nim rozgrzewka...

5

Kolejna kontuzja, tym razem Brahim Diaz

0

W sytuacji walkowera dziś wieczorem, mistrzostwo byłoby epickie.

29

Na dobranoc


0

@Criss18Barca no oni też ok

1

Z dzisiejszych numerów Szwecja Estonia lub Norwegia będą na podium

0

@Krzysztof1987 Toblerone

0

@Rifek oko jeszcze

0

To jest intro z nowej Mafii

0

Beka ziomek z Eifel 65

0

Ogolony Adrian Cios na wokalu i Baxton na gitarze elektrycznej

46

Powiedział to typ z PRAWIE złotą piłka w rękach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?