Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotrek1993 pomyłka,
1
Ciężki gay drum'nbase
0
Norwegia i Szwecja najlepiej póki co, potem Estonia.
0
Nie no ktoś tu chce odstawić Dawida Kwiatkowskiego
1
@michal26 nie no z żoną oceniamy na kartkach sobie teraz u mnie Justyna ma 6 a Szwecja 8
0
Ladnie Szwecja, będą wysoko, ale coś mi refren też gdzieś świta...
0
Shakira z Hiszpanii. Nie podchodzi
0
Drugi co bankowo przejdzie.
Piosenka o kawce hehe
0
Brzmi jak piosenka na koniec filmu.
Eurowizyjne kawałki muszą być energiczne, melodyjne i zapadające w ucho.
2
Justyna jak za bit przejdzie to dobrze.
1
@Kapitan hawk gdzieś mi ten refren śwital w głowie już
0
@Hshdhrhdh znowu na łeb, nic nowego
1
Islandia przejdzie na legalu
1
@MessiForeverTheBest haha z 10 lat tu siedzę ale miło czytać coś takiego
2
Krytycy muzyczni, trenerzy wokalni i melomani gotowi na recenzje numerów eurowizyjnych?
1
@MessiForeverTheBest a ja?
9
@nowy2016 ty tu masz każdego od wszystkiego i za darmo
6
Biegły, który ocenia poczytalność przestępców od 50 lat, nie ma wątpliwości, że Mieszko R. jest niepoczytalny i taka opinia zostanie wydana w jego wypadku po obserwacji, na którą już trafił. — Człowiek, który nie ma żadnych zaburzeń, nie działałby w taki sposób — zapewnia. Według psychiatry 22-latek nie odpowie za zamordowanie portierki i trafi na leczenie w zakładzie zamkniętym.
Właśnie w takich przypadkach kara śmierci powinna byc wyjątkiem od reguły
0
Rafał wygra tak czy siak. Róbcie screeny.
1
@ali3gator oglądaj Andrzeja tyle lat i będziesz robił tak samo
0
Głowa wysoko, gestykulacja, wypisz wymaluj Goebelss
1
Przecudna kobieta
1
Kurwa mam deja vi
5
Ok, Woch mnie kupił, tylko logopeda na szybko.
11
Ktos tam niżej pisał że gość wyciągnie klucz
0
@Pnog37 przypominam że o 20 oficjalnie otworzyłem tu debatę powitaniem
1
Tak na boku tylko powiem że męczennik i Łukasz na kontuzjach. Tam więcej już w szpitalu jak zdrowych graczy.
0
@D10SLEO i nie straszne mi Romy potem I Liverpoole
4
Ja normalnie w dupe pasem dostawałem w 96 roku, najgorzej jak się jeansy miało na sobie, strasznie ciągnęło.
0
@Commando płaci alimenty?