0

@Piotrek1993 pomyłka,

1

Ciężki gay drum'nbase

0

Norwegia i Szwecja najlepiej póki co, potem Estonia.

0

Nie no ktoś tu chce odstawić Dawida Kwiatkowskiego

1

@michal26 nie no z żoną oceniamy na kartkach sobie teraz u mnie Justyna ma 6 a Szwecja 8

0

Ladnie Szwecja, będą wysoko, ale coś mi refren też gdzieś świta...

0

Shakira z Hiszpanii. Nie podchodzi

0

Drugi co bankowo przejdzie.

Piosenka o kawce hehe

0

Brzmi jak piosenka na koniec filmu.

Eurowizyjne kawałki muszą być energiczne, melodyjne i zapadające w ucho.

2

Justyna jak za bit przejdzie to dobrze.

1

@Kapitan hawk gdzieś mi ten refren śwital w głowie już

0

@Hshdhrhdh znowu na łeb, nic nowego

1

Islandia przejdzie na legalu

1

@MessiForeverTheBest haha z 10 lat tu siedzę ale miło czytać coś takiego

2

Krytycy muzyczni, trenerzy wokalni i melomani gotowi na recenzje numerów eurowizyjnych?

1

9

@nowy2016 ty tu masz każdego od wszystkiego i za darmo

6

Biegły, który ocenia poczytalność przestępców od 50 lat, nie ma wątpliwości, że Mieszko R. jest niepoczytalny i taka opinia zostanie wydana w jego wypadku po obserwacji, na którą już trafił. — Człowiek, który nie ma żadnych zaburzeń, nie działałby w taki sposób — zapewnia. Według psychiatry 22-latek nie odpowie za zamordowanie portierki i trafi na leczenie w zakładzie zamkniętym.

Właśnie w takich przypadkach kara śmierci powinna byc wyjątkiem od reguły

0

Rafał wygra tak czy siak. Róbcie screeny.

1

@ali3gator oglądaj Andrzeja tyle lat i będziesz robił tak samo

0

Głowa wysoko, gestykulacja, wypisz wymaluj Goebelss

1

Przecudna kobieta

1

Kurwa mam deja vi

5

Ok, Woch mnie kupił, tylko logopeda na szybko.

11

Ktos tam niżej pisał że gość wyciągnie klucz

0

@Pnog37 przypominam że o 20 oficjalnie otworzyłem tu debatę powitaniem

1

Tak na boku tylko powiem że męczennik i Łukasz na kontuzjach. Tam więcej już w szpitalu jak zdrowych graczy.

0

@D10SLEO i nie straszne mi Romy potem I Liverpoole

4

Ja normalnie w dupe pasem dostawałem w 96 roku, najgorzej jak się jeansy miało na sobie, strasznie ciągnęło.

0

@Commando płaci alimenty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?