0

@MessiForeverTheBest chyba kamerling papieski

4

Nie żyje Jan Koral. Jeden z braci firmy Lody Koral.

0

Nie żyje DJ Hazel.

0

Uważam że już dziś około godziny 19 będziemy mieć nowego papieża w postaci Parolina i będzie to bardzo krótkie konklawe.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Mogłaby smakować zupełnie inaczej, ale jest jak jest.
Trochę na chłodno już mogę napisać że jestem dumny z chłopaków, są szanse na 3 trofea, gdzie w życiu na początku sezonu człowiek by nie pomyślał. Z murawy schodzili piłkarze, których niektórzy pamiętali z futbol menadżera typu Fort.

W niedzielę zaprawdę powiadam real madryt zapłaci rachunek.
Można było mieć więcej, ale nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

0

13 goli w dwumeczu

1

Madryt zapłaci rachunek powtarzam

0

Madryt zapłaci rachunek.

Dziękuję za tyle emocji, mimo że osiwieje.

3

Emocje już mnie wypluły

12

Zróbcie to proszę ten ostatni raz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pójdę na psychoterapie

1

Pierdolone 5 minut do historii

1

Simone mordę drze jak brat po golach dupą czy uchem

0

Elegancka puta od prezesa

0

Inter pięknie osrany. Idzie to wygrać przed dogrywką.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Inter psychicznie wysiada

1

Przepraszam cie kurwa uszalu kochany

0

Uszolu tobie już wystarczy

0

Robimy to kurwaaaaa

0

Uszol pod Inigo więc wiadomo że nie ma z kim grać

0

Parodysta uszaty

1

Dalej gramy w 10?

0

@Chaoss no kurwa nie uwierzysz od kogo się zaczęło

1

Nie wiem czy coś już zrobimy..

0

Jak psy wieszałem na uszola tak teraz już nie wiem co zrobię

0

Było nie wychodzić w podstawowym

0

Gramy w 10 uszolu dziękujemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?