0

@Sulimo chałwa jest zrobiona z tłuszczu włosów i łupieżu

1

Jak tam przygotowania na wieczór?

Ja już po pracy majoweczka czas start i wolne do poniedziałku włącznie.

Chłopaki tylko nie zepsuć mi tego po 23:00

0

Dalej uważam że wygrają

0

Arsenal to wygra jak mówiłem w przewie

0

@Kamilrl Bo jest rodakiem Ceferina

1

Arsenal to wygra 2:1

4

Vinicjusz po tym gwizdku sędziego dostałby białej gorączki

0

Niestety dembele dziś ładnie polosował

5

@Kengo haha, to ja mam super żonę, za dwa dni pierwsza rocznica, w tym roku nowe mieszkanie, ona wybierała kolory ja sprzęty do domu. Grunt to kompromis i dogadanie.

1

@norbi77 on był niezadowolony z leczenia

2

@messi33 mam chęć do kina na finał jechać jak awansujemy

4

@karolszymek do dziś płaczę po Paulinho

0

@Antimadridista_WR mordeca lekarza nie był zadowolony z przebiegu leczenia

1

@Safrani liczę na to że w tym roku zrobią tam drugie wybory

1

@fcbarcafan19 Arsenal trudniejszy ale wolę by wygrali

1

@maroon co drugi Polak używa bynajmniej jako przynajmniej, moim zdaniem to jest gorsze

1

Chłop w Krakowie wparował do gabinetu i ożenił lekarza z kosą. Lekarz nie żyje.

Dozywotka po 40 latach próba wyjścia jak dla mnie.

1

@barcanawieki we Wrocławiu masz też oprócz oceanarium też afrykarium i jak dobrze trafisz zobaczysz karmienie. Ja akurat trafiłem na żyrafy. 7 godzin zwiedzania a weszliśmy o 10.

Wrocław cudne miasto.

3

@barcanawieki we Wrocławiu, najlepsze zwiedziłem w 7 godzin, potem Gdańsk potem łódź

4

Dla mnie może zejść z murawy na zawsze

0

Znowu te finały no drużyna finałowa po prostu

0

Był ktoś na meczu w kinie typu Helios, Milenium? Mam pomysł się wybrać na finał jeśli awansujemy i pytam czy tam chodzi 3 osoby na krzyż, czy jest jakaś atmosfera w miare i ludzie w barwach?

8

@Cule1234 12 to powinno być miesięcy

0

Ciekaw jestem co powie Emilio Butragenio

0

@norbi77 ze starym na plecach?

0

"jesteś smutny jak Jurek Dudek"

0

Patrzysz na takiego Niemca w garniturze i po prostu wiesz, że musisz wygrać

8

Madrid cabron saluta El campeon

Po raz pierwszy.

0

Lapcio pijany ale ma powody

0

Szybko młot hydroksyznke dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?