Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo chałwa jest zrobiona z tłuszczu włosów i łupieżu
1
Jak tam przygotowania na wieczór?
Ja już po pracy majoweczka czas start i wolne do poniedziałku włącznie.
Chłopaki tylko nie zepsuć mi tego po 23:00
0
Dalej uważam że wygrają
0
Arsenal to wygra jak mówiłem w przewie
0
@Kamilrl Bo jest rodakiem Ceferina
1
Arsenal to wygra 2:1
4
Vinicjusz po tym gwizdku sędziego dostałby białej gorączki
0
Niestety dembele dziś ładnie polosował
5
@Kengo haha, to ja mam super żonę, za dwa dni pierwsza rocznica, w tym roku nowe mieszkanie, ona wybierała kolory ja sprzęty do domu. Grunt to kompromis i dogadanie.
1
@norbi77 on był niezadowolony z leczenia
2
@messi33 mam chęć do kina na finał jechać jak awansujemy
4
@karolszymek do dziś płaczę po Paulinho
0
@Antimadridista_WR mordeca lekarza nie był zadowolony z przebiegu leczenia
1
@Safrani liczę na to że w tym roku zrobią tam drugie wybory
1
@fcbarcafan19 Arsenal trudniejszy ale wolę by wygrali
1
@maroon co drugi Polak używa bynajmniej jako przynajmniej, moim zdaniem to jest gorsze
1
Chłop w Krakowie wparował do gabinetu i ożenił lekarza z kosą. Lekarz nie żyje.
Dozywotka po 40 latach próba wyjścia jak dla mnie.
1
@barcanawieki we Wrocławiu masz też oprócz oceanarium też afrykarium i jak dobrze trafisz zobaczysz karmienie. Ja akurat trafiłem na żyrafy. 7 godzin zwiedzania a weszliśmy o 10.
Wrocław cudne miasto.
3
@barcanawieki we Wrocławiu, najlepsze zwiedziłem w 7 godzin, potem Gdańsk potem łódź
4
Dla mnie może zejść z murawy na zawsze
0
Znowu te finały no drużyna finałowa po prostu
0
Był ktoś na meczu w kinie typu Helios, Milenium? Mam pomysł się wybrać na finał jeśli awansujemy i pytam czy tam chodzi 3 osoby na krzyż, czy jest jakaś atmosfera w miare i ludzie w barwach?
8
@Cule1234 12 to powinno być miesięcy
0
Ciekaw jestem co powie Emilio Butragenio
0
@norbi77 ze starym na plecach?
0
"jesteś smutny jak Jurek Dudek"
0
Patrzysz na takiego Niemca w garniturze i po prostu wiesz, że musisz wygrać
8
Madrid cabron saluta El campeon
Po raz pierwszy.
0
Lapcio pijany ale ma powody
0
Szybko młot hydroksyznke dostał