Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 od tych wszystkich ludzi którzy stoją tam w kolejce godzinami
1
„Wobec plotek, jakie pojawiły się w ostatnich godzinach, Real Madryt komunikuje, że nasza drużyna nigdy nie planowała odmowy gry w jutrzejszym finale.”
1
Liczę jutro na mocne 5
34
No i tak
1
Aż sobie trzeba odpalić Winę Sędziego
0
@Destroyer_of_Worlds daj im grać w piłkę
0
Pamiętajcie tylko ze nawet jak psy zrobią czym grożą to tu nie ma walkoweru tylko gramy z RSS
0
@RoberDzik 92'own goal
0
Jezu jakbym chciał jutro manity
0
Wstyd na cały świat ale 15 LM mają.
0
real madryt wybiera sędziów, przeczytaj na głos
1
real madryt (od dziś pisze z małych liter)
MA WYMAGANIA
1
Tak naprawdę to zasłona by nie dostać na łeb minimum 4 bramek.
2
Człowiek ze spacerku elegancko wraca a tu takie jaja z kundelkami.
0
@CurryTheGoat30 11@CurryTheGoat30 11 maja
1
Nie wiem czy mają się z czego dziś cieszyć po takiej grze
0
Getafe to już się kurwa nawet nie kryje żeby dociągnąć te 0:1
1
Ten djene to ojciec modricia
0
Ten co z uszu pociągnął
0
Ten Garcia wygląda jak młody Roman Kosecki
2
Haha, ktoś jest niepoważny myśląc, że będę kogoś tu żałował przez agresywną grę. My to samo przechodzimy co roku i trudno mi uwierzyć we współczucie drugiej strony
0
Jak Endrick kibicował na mundialu w Meksyku to takie faule normalnie puszczali więc doskonale rozumiem jego pretensje
0
Mocniej i by wpadło
2
@nightwishygt pies madrycki to już oficjalna nazwa
10
Swoje zrobione, teraz odpoczywać bo w sobotę jesteśmy hyclami
0
Pajacu graj nogami nie rękami.
No nie mogę przeżyć tego amatora
0
Martin dyrygent kurwa orkiestry jak zwykle nie zawodzi
1
LEO Messi lobik na lajcie i palce do babci robił już
0
Usher to taka nasza wersja arddy gulera tylko bez bramek
0
Nie no po co ty go wpuszczasz człowieku..