1

@macio_944 od tych wszystkich ludzi którzy stoją tam w kolejce godzinami

1


„Wobec plotek, jakie pojawiły się w ostatnich godzinach, Real Madryt komunikuje, że nasza drużyna nigdy nie planowała odmowy gry w jutrzejszym finale.”


1

Liczę jutro na mocne 5

34



No i tak

1

Aż sobie trzeba odpalić Winę Sędziego

0

@Destroyer_of_Worlds daj im grać w piłkę

0

Pamiętajcie tylko ze nawet jak psy zrobią czym grożą to tu nie ma walkoweru tylko gramy z RSS

0

@RoberDzik 92'own goal

0

Jezu jakbym chciał jutro manity

0

Wstyd na cały świat ale 15 LM mają.

0

real madryt wybiera sędziów, przeczytaj na głos

1

real madryt (od dziś pisze z małych liter)

MA WYMAGANIA

1

Tak naprawdę to zasłona by nie dostać na łeb minimum 4 bramek.

2

Człowiek ze spacerku elegancko wraca a tu takie jaja z kundelkami.

0

@CurryTheGoat30 11@CurryTheGoat30 11 maja

1

Nie wiem czy mają się z czego dziś cieszyć po takiej grze

0

Getafe to już się kurwa nawet nie kryje żeby dociągnąć te 0:1

1

Ten djene to ojciec modricia

0

Ten co z uszu pociągnął

0

Ten Garcia wygląda jak młody Roman Kosecki

2

Haha, ktoś jest niepoważny myśląc, że będę kogoś tu żałował przez agresywną grę. My to samo przechodzimy co roku i trudno mi uwierzyć we współczucie drugiej strony

0

Jak Endrick kibicował na mundialu w Meksyku to takie faule normalnie puszczali więc doskonale rozumiem jego pretensje

0

Mocniej i by wpadło

2

@nightwishygt pies madrycki to już oficjalna nazwa

10

Swoje zrobione, teraz odpoczywać bo w sobotę jesteśmy hyclami

0

Pajacu graj nogami nie rękami.

No nie mogę przeżyć tego amatora

0

Martin dyrygent kurwa orkiestry jak zwykle nie zawodzi

1

LEO Messi lobik na lajcie i palce do babci robił już

0

Usher to taka nasza wersja arddy gulera tylko bez bramek

0

Nie no po co ty go wpuszczasz człowieku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?