1

Vitoroke, Cigrinio i Vicinio, tak wymawiany nowego kolege

1

Co oni wszyscy z tym Forca Barca

3

@Jakchcesz nie potwierdzam nie zaprzeczam,ale
otoczenie zawodnika jest pozytywnie nastawione

1

No w końcu..

Brać się do sprzedaży szrotu.

Co do Vitora to mam bardzo pozytywne odczucia

0

@Shiver sok pomidorowy riviva więc shit, ogólnie pomidorowy top ale nie z tej firmy

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ten cały Orion to nam się mocną czkawką odbije

9

35-letni Polak zmarł w sobotę wskutek ciężkich obrażeń doznanych w bójce przed jednym z barów w Bury koło Manchesteru - poinformowała policja aglomeracji Manchesteru. O jego zabójstwo oskarżony został 19-latek.

No i proszę teraz Polonię o powtórkę z Francji

0

@barcanawieki piękna mela na białą koszulkę

8

Inigo Martinez nie trenuje z grupą ponieważ nadal czuje dyskomfort powięzi w stopie.

Witamy serdecznie.

0

Paletka pod pachę i siemanko

0

@wasacz o ile tyle mial

0

Ta ważniejsza sprawa od prezentacji Victora to sprzedaż Sergi Roberto

1

Microsoft oficjalnie może kupić Activision

3

@derlysy1979 taki real Madryt kortów

1

@tbas coś mówiłeś o 3 secie?

4

Paletke do wora, wór do jeziora.

0

@Tomo1989 na kacu jest

1

@cules100pro

Sukienka jest przez całe ciało, spódniczka nie

Pro tip.

1

@RomanHoffer ja głównie nim właśnie grałem

0

Cudowny to mecz

2

@Chaoss uwierz, są większe

1

Tak się kończy beka z Robercika

0

Z paletką co ty robisz??

0

@MikusBarca V8 V10 ?

0

@pt9 na piętro po jednym?

0

Macie w domu jakieś Dysony albo inne romby do odkurzania? Przymierzam się, może ktoś coś poleci.

1

Do boju z paletkom w dłoni

1

@masq realme jakieś weź

3

@kuz robię screen i w razie czego znajdziemy Cię

8

@tristan87 reprezentacja do wymiany, wszyscy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?