0

Nie no tak to my nie wyrównamy do przerwy

0

Będziemy cierpieć ale odrobimy

4

Inigo milordzie ty wiesz co

0

Ciśnieniomierz mi się popsuł

0

Raphinia dublecik i zamykamy dziś ZP

0

Hochland to akurat mój ulubiony ser topiony

1

ROZKŁAD
JAZDY
ZNANY

DO FINAŁU PANY

5

@RoberDzik nie daj Boże tragedii obiecaj że nikt za bluzgi nie poleci

0

Co do szamy macie?

3

@Swistus172 no to wyjdą wyżej dostaną na dziure dwie po kontrach naszych dzieciaków i spokój

0

@Azazel_Pazuzu już się jarałem jak w to będę ogrywać jesienią na Oledzie a tu dupa

0

45 minut ludzie.

0

Już mi nogi chodzą już mi się choroba odezwała.

0

Outfit na sobie, jesczse tylko szama do zrobienia.

4

@Matt_i1992 my jesteśmy Barcelona a nie jakieś popierdółka KS i bierzemy wszystko.

1

@Michu94 ciekaw jestem co mu podali

0



Robimy to

1

@mrboom kurwa zapomniałem że on na kontuzji

0

@neymarjr_143 to tak można w ogóle?

2

@Gacek5 odszczekam wszystko co na niego pisałem wtedy

1

@Swistus172 jeśli nie podpucha to po pół godzinie zjazd do bazy zrobią jak ich zabiegamy

0

@DeXt3rVeB mam lipton spokojna głowa herbatkę

1

@DTMisTheBest no kozackie były te z laurem

0

Jaka koszulka dziś?

https://images.app.goo.gl/p6gGgjV52rCaxV7h8
Ta koszulka została zakupiona w dzień meczu rewanżowego z Psg w Barca Store przy Camp Nou. 68 euro.

Co było dalej, wiemy.

0

@Katalończyk 99 kmwtw mordo, brat dla brata nie frajera

1

Z nerwów tak łeb mnie boli że metafen wleciał. Boże nawet na psg na stadionie taki się nie denerwowałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Hymn odśpiewany (sąsiedzi też się nauczyli). Zaraz kawka się robi.
Oby do 18 a później niech się dzieją wielkie rzeczy.

Bądźmy tu dziś wszyscy, pobijmy rekord cules online. Vamos!

10

Rano wstaje, kawa i hymn klubowy na baczność, odliczanie jak do sylwestra potem.

1

@Gaucho może ten Gyrkones czy jak mu tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?