Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no tak to my nie wyrównamy do przerwy
0
Będziemy cierpieć ale odrobimy
4
Inigo milordzie ty wiesz co
0
Ciśnieniomierz mi się popsuł
0
Raphinia dublecik i zamykamy dziś ZP
0
Hochland to akurat mój ulubiony ser topiony
1
ROZKŁAD
JAZDY
ZNANY
DO FINAŁU PANY
5
@RoberDzik nie daj Boże tragedii obiecaj że nikt za bluzgi nie poleci
0
Co do szamy macie?
3
@Swistus172 no to wyjdą wyżej dostaną na dziure dwie po kontrach naszych dzieciaków i spokój
0
@Azazel_Pazuzu już się jarałem jak w to będę ogrywać jesienią na Oledzie a tu dupa
0
45 minut ludzie.
0
Już mi nogi chodzą już mi się choroba odezwała.
0
Outfit na sobie, jesczse tylko szama do zrobienia.
4
@Matt_i1992 my jesteśmy Barcelona a nie jakieś popierdółka KS i bierzemy wszystko.
1
@Michu94 ciekaw jestem co mu podali
0
Robimy to
1
@mrboom kurwa zapomniałem że on na kontuzji
0
@neymarjr_143 to tak można w ogóle?
2
@Gacek5 odszczekam wszystko co na niego pisałem wtedy
1
@Swistus172 jeśli nie podpucha to po pół godzinie zjazd do bazy zrobią jak ich zabiegamy
0
@DeXt3rVeB mam lipton spokojna głowa herbatkę
1
@DTMisTheBest no kozackie były te z laurem
0
Jaka koszulka dziś?
https://images.app.goo.gl/p6gGgjV52rCaxV7h8
Ta koszulka została zakupiona w dzień meczu rewanżowego z Psg w Barca Store przy Camp Nou. 68 euro.
Co było dalej, wiemy.
0
@Katalończyk 99 kmwtw mordo, brat dla brata nie frajera
1
Z nerwów tak łeb mnie boli że metafen wleciał. Boże nawet na psg na stadionie taki się nie denerwowałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Hymn odśpiewany (sąsiedzi też się nauczyli). Zaraz kawka się robi.
Oby do 18 a później niech się dzieją wielkie rzeczy.
Bądźmy tu dziś wszyscy, pobijmy rekord cules online. Vamos!
10
Rano wstaje, kawa i hymn klubowy na baczność, odliczanie jak do sylwestra potem.
1
@Gaucho może ten Gyrkones czy jak mu tam