1

@Astad na bookingu masz to samo, dzwonisz do hotelu i cyk z 200 zł do przodu, nie wiem jak marża jest liczona w sieciówkach w galerii, skoro na stronach inaczej

0

@Pomimo27 e tam kibice...

0

Który na dachu najbardziej po wojaku?

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

I mistrzowie.

0

@SelloutCrowd Kamil Gała rezyserował film Vini

0

Czy Lamine Ryan Yamal może być lepszym piłkarzem niż Leo Messi W ODNIESIENIU tylko jako piłkarz FC Barcelona? Bierzemy pod uwagę

Statystyki
Bycie decydującym
Efektywność.
Wpływ na drużynę.

Oczywiście jednocześnie uważając, że będzie porowiadził ułożone spokojne życie.

2

@Vurt Niczym Rocky Balboa po treningu w szopie na Syberii

1

Serio podoba wam się Maja Strzelczyk?

0

W czwartek doszło do dramatycznych scen przed meczem Espanyolu z FC Barceloną. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak samochód wjeżdża w grupę kibiców Espanyolu. Według informacji przekazanych przez hiszpańską gazetę "Marca" rannych zostało 13 osób.

14

Flick jak stary po wywiadówce

1

0

Nie znajduje już słów. Naprawdę

0

Oni może za bardzo chcą po prostu, wiedzą jaka jest waga meczu, ale wygramy to.

0

Normalnie walimy ich na C, 3 w drugiej połowie.

Pierwszy półfinał Eurowizji o wiele ciekawszy ul.

0

Robimy to dziś panie i panowie

1

@Piotrek1993 dwie rzeczy będą

0

Jakby ktoś pytał czy dziś oglądam Eurowizję.

https://postimg.cc/PpJSWtTc

1

@Cochise jak widzę BG od razu przed oczami mam ten live

Na końcu najlepsze te typy w klatkach


1

@Kapitan hawk a to nuta ze Scary Movie pamiętam

0

@Firestone i 5 strzelimy

0

@4drian0 od kilku lat mam premium, nie widzę wad.

1

@Cochise Bh Gang, lubiłem na równi z Offspring

2

@Mankind jestem wierzący, praktykujący, zdrowo myślący i popieram aborcję w niektórych sytuacjach

0

Grał ktoś w nowego Doom'a już? Nie wiem czy pakować 100 GB na konsole dla kilku flaków

5

@adamek20151 Luis Enrique, Eto, oni mieli na sobie białe koszulki

9

@Nefir ty już po wojaku dobrze a jeszcze dwie godziny do meczu

0

@Stinger_ ja się nie bawię w hazard po prostu

3

@Wojciech123 nie mam tak, ale to się dzieje podświadomie ze stresu

12

@clyde to niezły kibic

4

Jutro znowu będziemy spiedalac z murawy w mistrzowskim nastroju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?