Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Astad na bookingu masz to samo, dzwonisz do hotelu i cyk z 200 zł do przodu, nie wiem jak marża jest liczona w sieciówkach w galerii, skoro na stronach inaczej
0
@Pomimo27 e tam kibice...
0
Który na dachu najbardziej po wojaku?
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
I mistrzowie.
0
@SelloutCrowd Kamil Gała rezyserował film Vini
0
Czy Lamine Ryan Yamal może być lepszym piłkarzem niż Leo Messi W ODNIESIENIU tylko jako piłkarz FC Barcelona? Bierzemy pod uwagę
Statystyki
Bycie decydującym
Efektywność.
Wpływ na drużynę.
Oczywiście jednocześnie uważając, że będzie porowiadził ułożone spokojne życie.
2
@Vurt Niczym Rocky Balboa po treningu w szopie na Syberii
1
Serio podoba wam się Maja Strzelczyk?
0
W czwartek doszło do dramatycznych scen przed meczem Espanyolu z FC Barceloną. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak samochód wjeżdża w grupę kibiców Espanyolu. Według informacji przekazanych przez hiszpańską gazetę "Marca" rannych zostało 13 osób.
14
Flick jak stary po wywiadówce
1
Oficjalnie na dobranoc.
https://x.com/bheja0fry/status/1923127451476988034
0
Nie znajduje już słów. Naprawdę
0
Oni może za bardzo chcą po prostu, wiedzą jaka jest waga meczu, ale wygramy to.
0
Normalnie walimy ich na C, 3 w drugiej połowie.
Pierwszy półfinał Eurowizji o wiele ciekawszy ul.
0
Robimy to dziś panie i panowie
1
@Piotrek1993 dwie rzeczy będą
0
Jakby ktoś pytał czy dziś oglądam Eurowizję.
https://postimg.cc/PpJSWtTc
1
@Cochise jak widzę BG od razu przed oczami mam ten live
Na końcu najlepsze te typy w klatkach
1
@Kapitan hawk a to nuta ze Scary Movie pamiętam
0
@Firestone i 5 strzelimy
0
@4drian0 od kilku lat mam premium, nie widzę wad.
1
@Cochise Bh Gang, lubiłem na równi z Offspring
2
@Mankind jestem wierzący, praktykujący, zdrowo myślący i popieram aborcję w niektórych sytuacjach
0
Grał ktoś w nowego Doom'a już? Nie wiem czy pakować 100 GB na konsole dla kilku flaków
5
@adamek20151 Luis Enrique, Eto, oni mieli na sobie białe koszulki
9
@Nefir ty już po wojaku dobrze a jeszcze dwie godziny do meczu
0
@Stinger_ ja się nie bawię w hazard po prostu
3
@Wojciech123 nie mam tak, ale to się dzieje podświadomie ze stresu
12
@clyde to niezły kibic
4
Jutro znowu będziemy spiedalac z murawy w mistrzowskim nastroju :)