Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Onet kiedyś pisał o zatoce sztuki i śledztwo ruszyło
Pisali o molestowaniu w wojsku, i poleciały dymisje
Pisali o byłym księdzu Kania i zrobili film Tylko nie mów nikomu
Był reportaż o Szlachetnej paczce i mobbingu w niej, i osoby za to odpowiedzialne poleciały.
Znalazł się następny gagatek i będzie też porządek.
0
@Tasde nie przetłumaczysz
0
@Kapitan hawk dwie godziny Lotem za 300 zł
1
@CLS63AMG Stankiewicz nie podpisuje się pod nierzetyelnymi info
7
Witam ziomusi smacznej kawusi, i zaczynamy tydzień.
Karol Nawrocki uczestniczył w procederze sprowadzania prostytutek dla gości Grand Hotelu w Sopocie, gdy pracował tam jako ochroniarz — tak twierdzą jego ówcześni koledzy z ochrony, z którymi rozmawiał Onet. Ze względu na obawy o własne bezpieczeństwo nasi rozmówcy chcą pozostać anonimowi. Ale biorą odpowiedzialność za swe słowa — deklarują, że są gotowi złożyć zeznania przed sądem.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/karol-nawrocki-i-tajemnice-grand-hotelu-zrodla-onetu-uczestniczyl-w-procederze/kqwwbef,79cfc278
0
@LambiPL pytam bo widziałem tylko koszulki z tym.
0
@kondzix2115 a o czym ta bajeczka w ogóle jest? To coś jak South park?
4
Szybko zleci bo w 3 miesiące mam przeprowadzkę w nowe mieszkanie więc nie będzie czasu na myślenie o futbolu.
0
Niemiec oszukał Polaka jak zwykle
1
@Vurt miałem to napisać w pierwszej połowie
1
Możesz obstawiać na legalu że wchodzi uszol, kontakt z piłką i strata
4
Uśmiech Polaka.
https://x.com/JakubKubunio/status/1926642720002482486
2
Pedri jak raz straci piłkę to trzy razy ją odzyska
4
Byłeś w wojsku polaku?
4 już by były
0
@DragonxNF David Janczyk?
3
@norbi77 no a cały świat wie co zrobi Rayan a co rusz wpadają bramki kolejek
1
@michal26 zabiłeś mi marzenia o pierwszych gorących
2
300 ofsajdow to popierdolony wynik
0
Jak do przerwy jeaczse trafi to wszystko będzie możliwe
7
@Szymemdymek Polak bo katolik
20
Grajcie wszyscy na Polaka, jeaczse Polska nie zginęła
0
Polaku kurwa dawaj 4,wszyscy grajcie na katolika
3
Gavi uspokaja, piekło zamarzło
1
@macio_944 znając życie psy madryckie go zabiorą
1
Dawaj jesczse 5 katoliku
8
Polak katolik dziś 6 bramek o nic więcej nie proszę
3
Tak było.
0
@FcPortoFan1999 Może Luka Modric, legia lubi kopaczy na ławce
0
@Czajka90 zara zewlakow na trenera albo inny Tomasz Sokołowski
1
@Luciano99