3

Paryż dosłownie zapłonie

4

Ładnie się Polak przywitał

64

Inter lepszy tylko brakuje wszystkiego

2

Czemu te flejtuchy z nami tak nie grali?

0

Podobno Inter umie cierpieć

2

Lecisz inter z tym. Oby karne i piękny mecz

6

Pierwszy raz od śmierci Chestera słyszę LP i ni chuja nie mogę "poczuć" tego klimatu.

Niektórzy są niezastąpieni.

1

@TR3YWAY huawei watch gt3 800 zl

0

@bezalkoholowy gdyby corner nie był quickly

1

@BoRoWieC ok mój błąd o niego chodziło

4

@blakkudium trochę ta więcej niż na połowę paska musisz, na wyczucie i wpadnie

0

@BoRoWieC mnie bardziej obojętny był ten finał gdzie chyba Lampard poślizgnął się na karnym w deszczu nie pamiętam z kim grali

5

@Mlodypro101 Stres, normalna sprawa

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Jak dziś dembele nie zdobędzie LM to Rapha z Rayanem w top 3 ZP, pytanie który wyżej.

Już po drugiej.

0

@Jonyx ja normalnie ich mecze oglądałem w tamtym sezonie

4

#mimowszystkoInter

0

@Kozinho. Dzięki dziennikarzom onetu na świat wyszły rzeczy o których napisałem wyżej, ale z koniem się kopać nie będę już

1

@Kozinho. Ja podpieram się onetem, dlatego że jak się za coś biorą to na poważnie. Tak było ze Szlachetna paczka, z molestowaniem w wojsku, i w wielu innych sytuacjach za które ludzie ponieśli odpowiedzialność

1

@gumaz jeśli to prawda pisu za klika lat nie będzie albo stanie się drugim pslem

14

To nie jest tak, że ja uważam Rafała za typa w samych superlatywach, po prostu nie chce przestępcy w najwyższej funkcji w kraju.
Jest to niebezpieczny człowiek, który wciąż ma znajomości tam gdzie ma. Jak nie daj Boże dojdzie do władzy, będzie dramat.

Nie musisz lubić Rafała, wybierz mniejsze zło.

W kolejnej kadencji prawdopodobne kontrkandydat będzie zupełnie inny, wtedy rób co chcesz.

Tak dla Rafała, i to mój ostatni post w tym temacie do niedzieli.

2

@michal26 nie wyobrażam sobie żeby ktoś z taką przeszłością miał być brany na poważnie w rozmowach międzynarodowych
Po drugie już odbiegając od tego że to przestępca, ma zerowe doświadczenie w polityce.
Są rzeczy w których Rafał nie pasuje mi natomiast po prostu z czystej logiki nie dam głosu osobie tak szemranej, nie chce by ktoś taki mnie reprezentował, będzie mi wstyd i to żaden mój prezydent

0

@Kgorecki2500 po prostu przemyśl do niedzieli komu Ty tak szczerze osobiście byś zaufał i z jakim "kandydatem" masz do czynienia

1

@meteo100 jak widać naród debili, nie pierwszy raz

1

@Kgorecki2500 koniec koleżeństwa młody jeśli lubisz przestępców

1

Jadę dziś z żoną na film Lilo i Stitch, żeby ogarnąć łeb od tego wszystkiego już a wrócimy chwilę przed ciszą wyborczą.
W ogóle nie jestem jakiś bajkowy, ale żona bardzo, za to mecze na bieżąco oglądane mimo jednego tv :)

2

Witam ziomusi smacznej kawusi

Ciągniemy dalej długi weekend.
Zaraz druga i po raz trzeci i oby ostatni podejście do RDR 2

0

Czemu jest takie ciśnienie na tego Garcie? To jakiś diament? Kolejny golkiper na lata? Co za nim przemawia?

1

@wyrek już nigdy nie poleje pizzy keczupem

0

@bezalkoholowy standardowo na krwi robią tylko hgb a jak poprosisz to morfologię podstawowa.
Niech idzie jak Karol do diagnostyki i zrobi cały pakiet morfo plus CRP żeby wykluczyć zapalenie czegoś

0

@kuczyniak coś ci znaleźli po prostu, nie bagatelizuj i zgłoś się, Zazwyczaj bany są od jakichś poważniejszych chorób albo od tatuażu.

Oddaje krew 13 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?