Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ej nie wolno już X postów wrzucać? Czy po prostu nie chcecie 'pustych' info?
0
Dobra można odpalać meczyki i posłuchać uniwersum
3
Beka niby Leo goat a żadnej ligi narodów nie wygrał
10
Nie mógł to być nikt inny jak on
0
No ale Ronaldo to na karnego wpuścić powinni
0
Decyzja Michała Probierza o odebraniu opaski Lewandowskiemu i przekazaniu jej Zielińskiemu MOCNO wzmocniła pozycję selekcjonera w szatni.
Adam Sławiński [Kanał Sportowy]
0
Fotka na milion memów będzie
0
Maszyna się popsuła
0
Rayan co ty nie chcesz tego w regulaminowym?
1
Szok. Niedowierzanie. Bomba.
Proszę państwa. . Ja wszystko rozumiem. Naprawdę. Ale takie rzeczy.. Na dwa dni przed bardzo ważnym meczem. Taka informacja. Nie jestem w stanie nic powiedzieć. Nie teraz. Pytanie co dalej.
Dobranoc.
0
@Kamilos84 oby oby
1
@macio_944 no ja tak właśnie mam do x lat z tymi parodystami co nie zmienia faktu że czekam grzecznie na dalszy ciąg programu
1
@Who_you_mam niech mu jesczse gale zrobi
0
@Prorokk specjalnie karnego nie strzelił
0
@Hosh nie zmienia to faktu że dalej może popijać
1
@Sulimo Powiedzieć kuleszy że nie pije
2
@norbi77 powinni wolny dzień dać
0
Za probierza przyjdzie z dupy Jacek magiera albo inny Andrzej Niedzielan
U nas nic się nie zmieni. Ktokolwiek nie bedzie na ławce
0
@Sulimo co tym razem? CLAIRE 33?
1
Jutro konferencja probierza a potem jeszcze spotkanie PKW
0
@Sulimo No ale od tego są ci alkoholicy w pożal się Boże związku żeby coś z tym robić a nie presja teraz wywierana przez piłkarza. Niech się jesczse Zieliński z Zalewskim obraża.
0
Piłkarz ponad trenera. Nigdy tak być nie może.
50
Trenerze co udało się zmienić podczas dwóch lat pana pracy?
Kapitana.
0
@Joint21 wbrew pozorom dużo osób na to czeka
0
I cyk konferencja że to ostatni rok kalendarzowy w kadrze
1
Przyszłoroczni mistrzowie świata
1
@Sulimo tłukę Syberię a następny w kolejce Alan Wake 2
0
Rayan aka zero presji czy to trening czy jakiś finał
2
@PatrychoO jedynka siedzi na dysku dalej, podobno krótka, sprawdzę kiedyś
0
@KrisVEB81 W ekspedycji jest masa tekstu i tysiąc pięćset odniesień do kultury, od książek przez muzykę, historie i politykę więc to trzeba usiąść na spokojnie.
Indiana jest świetny, można lizać ściany