4

Ej nie wolno już X postów wrzucać? Czy po prostu nie chcecie 'pustych' info?



0

Dobra można odpalać meczyki i posłuchać uniwersum

3

Beka niby Leo goat a żadnej ligi narodów nie wygrał

10

Nie mógł to być nikt inny jak on

0

No ale Ronaldo to na karnego wpuścić powinni

0

Decyzja Michała Probierza o odebraniu opaski Lewandowskiemu i przekazaniu jej Zielińskiemu MOCNO wzmocniła pozycję selekcjonera w szatni.

Adam Sławiński [Kanał Sportowy]

0

Fotka na milion memów będzie

0

Maszyna się popsuła

0

Rayan co ty nie chcesz tego w regulaminowym?

1

Szok. Niedowierzanie. Bomba.
Proszę państwa. . Ja wszystko rozumiem. Naprawdę. Ale takie rzeczy.. Na dwa dni przed bardzo ważnym meczem. Taka informacja. Nie jestem w stanie nic powiedzieć. Nie teraz. Pytanie co dalej.
Dobranoc.

0

@Kamilos84 oby oby

1

@macio_944 no ja tak właśnie mam do x lat z tymi parodystami co nie zmienia faktu że czekam grzecznie na dalszy ciąg programu

1

@Who_you_mam niech mu jesczse gale zrobi

0

@Prorokk specjalnie karnego nie strzelił

0

@Hosh nie zmienia to faktu że dalej może popijać

1

@Sulimo Powiedzieć kuleszy że nie pije

2

@norbi77 powinni wolny dzień dać

0

Za probierza przyjdzie z dupy Jacek magiera albo inny Andrzej Niedzielan

U nas nic się nie zmieni. Ktokolwiek nie bedzie na ławce

0

@Sulimo co tym razem? CLAIRE 33?

1

Jutro konferencja probierza a potem jeszcze spotkanie PKW

0

@Sulimo No ale od tego są ci alkoholicy w pożal się Boże związku żeby coś z tym robić a nie presja teraz wywierana przez piłkarza. Niech się jesczse Zieliński z Zalewskim obraża.

0

Piłkarz ponad trenera. Nigdy tak być nie może.

50

Trenerze co udało się zmienić podczas dwóch lat pana pracy?

Kapitana.

0

@Joint21 wbrew pozorom dużo osób na to czeka

0

I cyk konferencja że to ostatni rok kalendarzowy w kadrze

1

Przyszłoroczni mistrzowie świata

1

@Sulimo tłukę Syberię a następny w kolejce Alan Wake 2

0

Rayan aka zero presji czy to trening czy jakiś finał

2

@PatrychoO jedynka siedzi na dysku dalej, podobno krótka, sprawdzę kiedyś

0

@KrisVEB81 W ekspedycji jest masa tekstu i tysiąc pięćset odniesień do kultury, od książek przez muzykę, historie i politykę więc to trzeba usiąść na spokojnie.

Indiana jest świetny, można lizać ściany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?