9

@bezalkoholowy musisz chyba jednak wypić

0

@olejtm olejtomordo to na pewno nie jest on

1

@Sulimo KCD za grosze jest teraz

0

@Sulimo W KCD zacznij, pewnie skończysz szybciej niż ja

7

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Jeszcze pierwszej nie wypiłem a on dalej jest trenerem

0

Jutro robią ostatnią butelkę i siemanko. Ewidentnie komentarz pod zwolnienie

0

Dajcie tego wichniarka gdzieś w linku

5

@PatrychoO myślę że nawet dołączył do tańca Anny i Antonia

1

@Kgorecki2500 czyli ustawka

7

Ludzie po takich wydarzeniach i informacjach powinni na drugi dzień dostawać wolne żeby psychicznie odpocząć

1

Chyba leki mu puściły

3

Ludzie przestaną przychodzić na kadrę.

2

Normalne okrzyki nie rozumiem pytania

0

@FcPortoFan1999 jaki żaden? Nie mówię o polskim a ogólnie

2

Brakuje muzyczki Benny Hilla w tle

Dziennikarze sami go proszą o dymisje

0

@FcPortoFan1999 chłopie a ile trenerów potrafiło to zrobić?

1

No i mamy odpowiedź na dymisje

2

Konferencja leci!

0

Ten kowal to jednak jest tępy, wóda latami swoje zrobiła

0

@FcPortoFan1999 dla dobra reprezentacji puści

2

@macio_944 najlepszy mem tego meczu jak żona pokazała to skislem

0

@Sulimo ani jeden ani drugi

Marek Papszun proszę

0

@Toretto będzie jak ochłonie Bednarek

0

@Pawlusek może wolne dadzą

3

@NeroTFP1 z kadry na wiejską wyczuwam transfer

1

@Szmulek no w szoku byłem jak usłyszałem

2

@norbi77 było w tvp sport pokazali to

0

Kurwa piłkarze po wczorajszej akcji chcieli wracać do domów i nie grać hahahh

Na weszło Włodarczyka cytowali

0

W ogóle my tu się produkujemy, wylewamy frustrację a ktoś tam daleko

Zazuuzi zazuzazaaa

0

@DDM o alkoholu np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?