2

Hahaha hahaha hahaha weź tego nie uznaj bo nie zasługują

2

No to będzie 3:1

1

Prawie pół godziny czyli jeszcze coś tu wpadnie

0

@Kondziu_FCB odwołają

0

Dawać na 3 0 lecimy

0

@Deathwing112 to może czytać jego syn

2

W takich momentach właśnie wychodzi to o czym zawsze pisze @macio_944 i ja. Te mecze od x czasu tych patałachów oglądamy jak komedie, nie ma to w żadnym stopniu wpływu na nasze życie psychiczne i oglądamy "show" pod tytułem Co tu się dziś odstawi.

3

Przecież tu skuteczność Finów większą i kończymy sprawę 3:0

1

Kurde szkoda, robert by to trafił

0

@JordiAlbion Fernando Santos był mistrzem Europy. Liczy się?

0

I kogo ty widzisz za tego Michała powiedz tak szczerze?

1

@Sulimo Wiesz ze to nic nie da.

2

Było naprawdę NIEŹLE

1

Jesczse ten spektakl skończymy z czerwem

1

Probierz z Okęcia uberem na łazienkowska

0

Jeszcze jeden jeszcze jeden

I wakacje

4

O kurwa nie wierzę, Fifa na żywo

1

Probierzowka level master już co pokazał rzut wolny

0

Przecież my nie mamy sił

0

@zuris nie ucz ojca dzieci robić

0

@Kgorecki2500 położyłem się krzyżem na ten moment

4

@macio_944 niech pierwszy rzuci kamieniem ten który nie mówił w robocie jesczse tylko dwie godziny i koniec tego wszystkiego na dwa tygodnie

0

Panowie myślami na jachtach w Chorwacji

6

Robert by to trafił

0

Robert by trafił

0

Solidne 0:0 dziś

0

Serio Joan Garcia jest takim kozakiem na bramce? Czemu taka walka o niego była?

1

@kanver_ i bez tego już się zapisał

6

@UriBoyka Kulesza otworzy pierwszą butelkę

2

Nie wyobrażam sobie co się będzie działo przy 0:0 do przerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?