Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ter Stegen podjął decyzję OPUSZCZENIA klubu.
Jego agent jest w kontakcie z wieloma klubami. NIE wróci do treningów i NIE weźmie udziału w przedsezonowym tournée.
ℹ️ Cadena SER
0
Nkunku czy Rashford jak już?
0
Oni jakiś zakład przegrali że łby pofarbowali we czterech?
3
Wpierdolą im 5 i Xabi do września
1
@Cou7_ley jest wyjazd z awaydays na Valencie. Jeżdżą regularnie. Idź na ich profil na FB
0
@adamek20151 gdzie to odpalić? Normalnie przez zapowiedź?
0
Jak mam już konto na Dazn bo kiedyś zakładałem to idzie ten półfinał free obejrzeć czy muszę nowe?
0
@Safrani no i rządzi koalicja obywatelska
2
Chce wszystkich uspokoić, że raczej nie będzie powtórki sytuacji z roku 2024 a tym bardziej 97
1
Póki co zanosi się na to że nikogo nie kupimy
0
Komentarz usunięty
2
@Popitek12 hahha dinozaury to akurat były i nie rozumiem dlaczego ludzie podważają ich istnienie. Najwięcej kości w Usa i Kanadzie,za dzieciaka byłem goatem na osiedlu w tych sprawach póki nie poznałem FC Barcelony
0
@CurryTheGoat30 kogoś ta parodia jeszcze obchodzi?
0
@FcPortoFan1999 i łapać kleszcze i borelioze, a jak miałem 8 lat to nawet nikt o tym nie mówił a jeśli już to nie miałeś tej świadomości
1
@KobeFR do góry do gorących
1
@kubix05 nie jestem tego fanem, jadam tylko jak są na weselach czy szkoleniach z obiadem
1
@Sulimo No to Alan Wake, a ja też mówiłem że nie mój klimat KC ale dałem szanse i się rozkręciło
2
@Sulimo Lecisz z kingdom come
1
Na wiejskiej po 6 sierpnia.
3
Nastuka goli w wakacje a potem posucha jak Giovani dos Santos, pamiętacie typa?
3
Zła aura
12
Twój ojciec gdyby nie ta nieszczęsna kontuzja w 75'
2
Nigdy więcej tematu tego człowieka tutaj
Żebyś nigdy nic nie wygrał w klubowej piłce.
Zgnij tam.
3
@Walpiano toż to czysty natural, dzieło Fidiaasza
1
W ogóle tak w temacie służb ratowniczych. Mam wielu znajomych strażaków i ratowników medycznych tylko jest tu zasadnicza różnica.
Jak jesteś strażakiem i kończysz służbę to wchodzi twoja zmiana i oni robią robotę (chyba że SiŚ jest za mało to zostajesz). Jak jesteś ratmedem i do końca dyżuru zostało Ci 10 minut i masz wezwanie do nzk to tutaj druga ekipa na "zmianę" nie przyjedzie pomoc Ci uciskać pacjenta. Tak więc myślisz że zaraz 7 rano z wracasz i nocki a tutaj taka sytuacja i cyk dwie godziny dodatkowo.
1
@Rifek pewnie chodzi jak to się rozprzestrzeniło
0
@TR3YWAY przykład na przykład
3
@arsenallondyn0 czarny czwartek
0
@LOPEZ16 nie rozumiem fenomenu tej ekipy. Oskar w ogóle mi nie podchodzi
1
Być jak Tadeusz Duda