22

Ter Stegen podjął decyzję OPUSZCZENIA klubu.

Jego agent jest w kontakcie z wieloma klubami. NIE wróci do treningów i NIE weźmie udziału w przedsezonowym tournée.

ℹ️ Cadena SER

0

Nkunku czy Rashford jak już?

0

Oni jakiś zakład przegrali że łby pofarbowali we czterech?

3

Wpierdolą im 5 i Xabi do września

1

@Cou7_ley jest wyjazd z awaydays na Valencie. Jeżdżą regularnie. Idź na ich profil na FB

0

@adamek20151 gdzie to odpalić? Normalnie przez zapowiedź?

0

Jak mam już konto na Dazn bo kiedyś zakładałem to idzie ten półfinał free obejrzeć czy muszę nowe?

0

@Safrani no i rządzi koalicja obywatelska

2

Chce wszystkich uspokoić, że raczej nie będzie powtórki sytuacji z roku 2024 a tym bardziej 97

1

Póki co zanosi się na to że nikogo nie kupimy

0

Komentarz usunięty

2

@Popitek12 hahha dinozaury to akurat były i nie rozumiem dlaczego ludzie podważają ich istnienie. Najwięcej kości w Usa i Kanadzie,za dzieciaka byłem goatem na osiedlu w tych sprawach póki nie poznałem FC Barcelony

0

@CurryTheGoat30 kogoś ta parodia jeszcze obchodzi?

0

@FcPortoFan1999 i łapać kleszcze i borelioze, a jak miałem 8 lat to nawet nikt o tym nie mówił a jeśli już to nie miałeś tej świadomości

1

@KobeFR do góry do gorących

1

@kubix05 nie jestem tego fanem, jadam tylko jak są na weselach czy szkoleniach z obiadem

1

@Sulimo No to Alan Wake, a ja też mówiłem że nie mój klimat KC ale dałem szanse i się rozkręciło

2

@Sulimo Lecisz z kingdom come

1

Na wiejskiej po 6 sierpnia.


3

Nastuka goli w wakacje a potem posucha jak Giovani dos Santos, pamiętacie typa?

3



Zła aura

12

Twój ojciec gdyby nie ta nieszczęsna kontuzja w 75'


2

Nigdy więcej tematu tego człowieka tutaj

Żebyś nigdy nic nie wygrał w klubowej piłce.
Zgnij tam.

3

@Walpiano toż to czysty natural, dzieło Fidiaasza

1

W ogóle tak w temacie służb ratowniczych. Mam wielu znajomych strażaków i ratowników medycznych tylko jest tu zasadnicza różnica.
Jak jesteś strażakiem i kończysz służbę to wchodzi twoja zmiana i oni robią robotę (chyba że SiŚ jest za mało to zostajesz). Jak jesteś ratmedem i do końca dyżuru zostało Ci 10 minut i masz wezwanie do nzk to tutaj druga ekipa na "zmianę" nie przyjedzie pomoc Ci uciskać pacjenta. Tak więc myślisz że zaraz 7 rano z wracasz i nocki a tutaj taka sytuacja i cyk dwie godziny dodatkowo.

1

@Rifek pewnie chodzi jak to się rozprzestrzeniło

0

@TR3YWAY przykład na przykład

3

@arsenallondyn0 czarny czwartek

0

@LOPEZ16 nie rozumiem fenomenu tej ekipy. Oskar w ogóle mi nie podchodzi

1

Być jak Tadeusz Duda


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?