Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ewidentnie dobrze im się gra na tym boisku. Może niech zostaną w sumie na ten sezon.
0
No przecież nie może być za pięknie więc zaraz Eryk do bazy na miesiąc lub lepiej
3
Lakaka de Marcus Rashford
4
Ostre porno a 22 nie ma
0
Wjechała la zabawa
1
Hansi Flick stworzył monstrum w drugim sezonie
1
O kurwa escandalo gooooool
2
@fcbarcafan19 co drugi w Warszawie z nożem lata więc co tu jakieś pistolety karabiny ważne.
2
Ferminek kochany cudowny
0
I cyk piłeczka chodzi pach pach Jezu jak mi tego brakowało
2
Garcia wspaniały bramkarz kochany na lata!!!
0
Podniecony szybciutko z koncertu wrocilem coby się nie spóźnić!
Vamos!
0
Z nudów człowiek uczy się czołówki Teorii wielkiego podrywu na pamięć
0
@gumaz w domu dziś już nie pilem
0
Czerwona kapusta bardzo smaczna
1
Boże ja myślałem że grają z AEK Ateny dlatego taki wynik hahaha hahaha
0
"kapi nie, kapi, źle Kapi wyjedź do Holandii"
0
Legancko ta legia gra jak na lachmaniarzy przystało
1
@DariaFCB no właśnie oddajmy nie sprzedajmy
0
Oddajmy teraz fermina najlepiej do białych
0
Oddajemy najlepszego obrońcę, normalna sprawa w tym klubie
0
To jest ten Arnautovic?
2
Hat trick niestety
0
@tomek8756 no one akurat relacje to prawie żadne mają
1
@tbas wszystko poszło na order dla Cooleshy
1
Te niestety to już w dupe nie wchodzi
1
@Who_you_mam walimy ich do zera, walimy ich na cipe
2
Możemy mu dać obywatelstwo czy coś?
1
@Trojanek23 jakie od dziś jak od zawsze
0
Ale zayeeebau legancko