0

Ewidentnie dobrze im się gra na tym boisku. Może niech zostaną w sumie na ten sezon.

0

No przecież nie może być za pięknie więc zaraz Eryk do bazy na miesiąc lub lepiej

3

Lakaka de Marcus Rashford

4

Ostre porno a 22 nie ma

0

Wjechała la zabawa

1

Hansi Flick stworzył monstrum w drugim sezonie

1

O kurwa escandalo gooooool

2

@fcbarcafan19 co drugi w Warszawie z nożem lata więc co tu jakieś pistolety karabiny ważne.

2

Ferminek kochany cudowny

0

I cyk piłeczka chodzi pach pach Jezu jak mi tego brakowało

2

Garcia wspaniały bramkarz kochany na lata!!!

0

Podniecony szybciutko z koncertu wrocilem coby się nie spóźnić!
Vamos!

0

Z nudów człowiek uczy się czołówki Teorii wielkiego podrywu na pamięć

0

@gumaz w domu dziś już nie pilem

0

Czerwona kapusta bardzo smaczna

1

Boże ja myślałem że grają z AEK Ateny dlatego taki wynik hahaha hahaha

0

"kapi nie, kapi, źle Kapi wyjedź do Holandii"

0

Legancko ta legia gra jak na lachmaniarzy przystało

1

@DariaFCB no właśnie oddajmy nie sprzedajmy

0

Oddajmy teraz fermina najlepiej do białych

0

Oddajemy najlepszego obrońcę, normalna sprawa w tym klubie

0

To jest ten Arnautovic?

2

Hat trick niestety

0

@tomek8756 no one akurat relacje to prawie żadne mają

1

@tbas wszystko poszło na order dla Cooleshy

1

Te niestety to już w dupe nie wchodzi

1

@Who_you_mam walimy ich do zera, walimy ich na cipe

2

Możemy mu dać obywatelstwo czy coś?

1

@Trojanek23 jakie od dziś jak od zawsze

0

Ale zayeeebau legancko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?