4

Dobra Marcus możesz zostać jednak

0

Ten joeliton to sobowtór neymara

0

@bartekvisca amatorka

3

Zdecydowanie póki co mecz dla koneserów futbolu

0

Rashford Araujo i Uszer do bazy.
Podtrzymuje z poprzedniego sezonu że uszaty nie jest piłkarzem na taki klub

0

No siurek wszystko broni, złoty chłopak

0

@KmN te stroje są okropne

11

Nie da się grać w tym tempie cały mecz wiec polecam być spokojnym, zjedz pizze z da grasso i zrób inne rzeczy i zero presji.

1

@FCBparasiempre jeden mądry, niech ruszy lawina

1

Bardzo ładna oprawa, niestety wyjdą z trybun smutni.

3

Przecież tam nie było faulu :)

0

Asi ganar madrid jak coś

8

Podwójne standardy przypomnę tylko.

0

@greedo no jak psy grają mamy podwójne standardy nie wiedziałeś?

0

Militao coś boli

0

Trent do bazy elo

0

Niech przychodzi na same wejścia na boisko nawet i będzie tłukł hat tricki

0

Przypominam że są tu osobowości które chciały sprzedawać Fermina za jakieś pieniążki

0

Dziwny ten skład ale rozkład jazdy znany

1

@adamek20151 a wiedziałeś że Darek to Dariusz a Marek to Mariusz?

0

Kolejna w kolekcji
https://ibb.co/k2wL6BTP

1

@spiderman1899 co ty nie pale całe życie, a dwójeczka no jakieś może 10 minut

1

Witam ziomusi smacznej kawusi, już trochę spokojniejszy.

Przez te całą sytuację w ciągu godziny dwie już poszły

1

Ponownie otwarto zamknięte lotniska

5

@gumaz mieszkanie mam na ukończeniu nawet mnie nie denerwuj

1

Właśnie dostałem alert RCB

2

@Cataloniec94 po raz piąty, liczę

1

Szybko do loda, co on pijany?

3

Pierwsza flacha z batyrem omawiana

1

@spiderman1899 zesraj się jeszcze na środek pokoju marudo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?