Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy obronca do bazy, jeaczse to przegramy
2
Polak wchodzi i Niemcowi robotę robi
4
Mamy lepsze drugie połowy więc jestem spokojny o wynik
0
Garcia by wyciągnął
2
To jest pomarańczowa kartka mocno
0
Rozklaaaaad jazdy znanyyyy
0
Ale on ma ten hiszpański luuuz
1
@alone49 prosto po meczu w metro i na baecelonete pojechaliśmy świętować do 2 w nocy. Wycieczka życia po prostu.
A majeranek to na Rambli non stop czuć jak się poszło
1
@Bolton kurde życie wygrałem wtedy tym wyjazdem
1
@barcuśl to był pierwszy wyjazd do Barcelony taki sobie wcześniejszy prezent na 30 urodziny zrobiłem.
23
Ja mam jednak dobre wspomnienia w meczach z Psg bo byłem na tym jednym jedynym na Camp Nou o którym potem pisali w książkach.
5
26 lat temu na Rtl 7 poleciał pierwszy odcinek Dragon Ball.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
1 Października obchodzimy
Międzynarodowy Dzień Kawy.
Idziemy na rekord dziś a przy okazji trzeba wybrać mniejszy rozmiar oleda do sypialni i chyba padnie na philipsa żeby wspierać swoich wiadomo.
Zaraz trzecia
1
@clyde od lat nie obchodzę ale od żony z samego rana dostać dwie koszulki klubowe zawsze miło.
2
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wyobrażacie sobie dziś remis w dalekim kraju ewentualne mocne 0:1?
0
Oby do maja lidera nie oddać
1
Absolutne kino!
0
Dzieciak wejście smoka
0
Nie proszę pana, on nie pasuje a nie nie pasował
3
Za te włosy kurwa!!!
0
Rony Partaczi póki co
0
@TR3YWAY uszaty nie jest na ten klub
2
W końcu zaczną grać na poważnie
1
@Fake69 po prostu czasem przy takim jogurcie na przykład ten korek od wewnątrz zawsze jest i tak w jogurcie więc jak masz pragnienie to na to nie patrzysz
1
@marcin62 po co bijesz z butelki?
1
Za każde oblanie się z tych pieprzonych nakrętek, urywam i zero pożytku z tego mają pajace co to wymyśliły
0
@gumaz zapomniałem!
0
O kurwa świetne info na weekend
0
@gumaz mam jakieś nugetsy z ryby to sprawdzimy
0
@MesQueUnClub_87 76 metrów wsszytko na wymiar z systemami szafkowymi, nerkami, podnosnikiami, w kolorach matowych i w połysku