Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lecisz dzieciak po hat trick
0
Flick do klasyku przecież
0
@Siedlec666 licz do 10 i przejdzie
0
@Kgorecki2500 no mogliby no
0
Jednak czarnoskórym nie pasują tatuaże bo dopiero zauważyłem że on cały w dziarach chyba
0
@karci0 no bo nie ma 22 a już gwałt zaczęli i cenzura
1
Golimy dziś mocno i psycha siada już psom przed niedzielą
1
Dro jest Kocik znaki
0
Dobrze że Dro jest, lubię patrzeć na jego grę.
1
@Eklerek oczywiście że to się nie wydarzy natomiast miło by było.
0
Przecież to złoto byłoby.
Sikorski we wtorek w Radiu Rodzina został zapytany o planowane spotkanie prezydenta USA Donalda Trumpa z Władimirem Putinem, które ma odbyć się w Budapeszcie, i spekulacje, czy rosyjski dyktator mógłby udać się na Węgry samolotem np. przelatującym przez przestrzeń powietrzną Polski, w którą nie są wpuszczane rosyjskie samoloty.
W odpowiedzi Sikorski powiedział, że "nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że niezawisły sąd nie nakaże rządowi zatrzymać takiego samolotu, w celu doprowadzenia podejrzanego do trybunału w Hadze".
0
@fanoflakers no to patrz.
4
Wygramy za tydzień i to wysoko. Róbcie screeny, stawiajcie domy i samochody
0
Z 15 minut doliczy żeby podwyższyli
4
Spokojnie, za tydzień jest weryfikacja, jedziemy na boisko treningowe przecież.
0
Chłop odstawił Messiego w debiucie w reprezentacji
Kurwa jeszcze ten władował.
3
Mapei sponsorem Getafe, mam od nich fugi w tym nowym mieszkanku. Polecam.
0
Czemu doliczyli 11 min? Dopiero włączyłem.
1
@FLYP to na jutro, dzięki!
0
@FLYP odwodniony jestem
4
Kurwa jestem na imprezie integracyjnej ubrany w koszulkę Barcy i reprezentuje, sofa score odpalone, patrzę a tu 2:1
I jak tu nie pić?
Wasze zdrówko
0
@Kgorecki2500 wziąłem raz tylko na spróbowanie porostu, więcej nie będzie, ale są spoko
0
Kupiłem te Lays jabłkowo karmlowee i nie rozumiem jak to może nie smakować. Pisze to gość wychowany na Flipsach czekoladowych i truskawkowych.
Smakują po prostu jak duszone jabłka w plastrach.
3
Mogliby zrobić na CN ten ekran 360 jednak, pięknie się prezentuje.
9
Troglodyci z Polski nic nowego, i nie, nie chodzi o to że o Tusku.
2
@Kessie zwykle pancakie panie Gordonie
0
@LeszekFCB z rozkazu prezydenta
0
Haha ale litwinom piłeczka chodzi pach pach
0
Dziś nie wygramy jako rzecze.
1
Czarna niedziela się zapowiada