Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 a jest jakiś link yt czy coś
0
@kamiVeB ja będę co najmniej do 2
0
@norbi77 bo mi się każe logować na FB
0
@norbi77 weź to jakoś wrzuć inaczej
0
@Kgorecki2500 serio? Ja się odniosłem po prostu do Twojego głosu w urnie
0
@Piotr,1985 ok Piotr tylko teraz nie narzekaj
2
@Zoker to jest dopiero tragedia
2
@Encore oni liczyli chyba na jakieś domy publiczne w miastach legalne
0
@Kgorecki2500 Masz bardzo ładne miasto, ładniejsze niż Warszawa więc nie pisz głupot.
Za 5 lat będę rozliczał Rafała, myślę że gdyby pis miał innego kandydata nie byłbym w dobrym nastroju teraz.
3
No to teraz posiadowka do północy co najmniej.
Nieglosujący w 1 turze zrobili robotę
0
"zjednoczylem patriotów vs" poskładamy Polskę
Określ się człowieku
0
Nie mam flagi Polski w domu ale mam flagę Barcelony z rewanżu z PSG
1
@MarFan coś na pewno
5
Pamiętajcie że w Polsce są patrioci i reszta.
Co to za bełkot przestępczy
0
Jarek jakiś smutny
0
Ciekawe co robi teraz Tomasz Lis
0
Dobrze że na 10 do roboty to się posiedzi do 1 :00
1
W końcu normalne rozmowy na Bambli
8
Dziękuję Polsko!!!
1
@FCB_dimiC będziesz na igrzyskach?
1
@Bykunn oczywiście że biegam dla redukcji
3
@ranger3120 następnym razem spróbuję w 33 minuty
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
10 km dla osoby 169 cm i 78kg (!) w równo godzinę to dobrze czy próbować szybciej?
Totalny amator nie mający nigdy nic wspólnego z bieganiem.
Czekam na wypowiedzi ekspertów i ultra maratończyków
2
@zodiak_10 a madryt wciąż nic nie ma
0
@Majkmajki nie, nie mam córki ale nie mam też rodziców. Wiem że inny poziom ogólnie natomiast każdą stratę przejdziesz, prędzej czy później
4
@Majkmajki Czas też swoje robi, wiem po sobie
0
Gavi lub Wojtek podniosą go za rok
1
@Sulimo No ja wiem, mnie nigdy takie gry nie interesowały typu zbierz , kup, znajdź póki w niego nie zagrałem. Wszystko czytałem, nic nie przyspieszałm. Grałem od września do grudnia jakieś 3 h dziennie.
Dodatków nie grałem, ale mam wersję na Xbox kompletną i MOŻE kiedyś znów odpalę od początku
1
@blakkudium gdzieś to pokazują?
1
@Sulimo ile godzin Ty w to grasz?