Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker oznaczaj kolega
1
Ten sędzia Myć, to dobry dzik jest. Oglądałem go w tym serialu c+.
2
Złote sęki ma ten katolik
0
Ciekawe czy sęki nastrugane dobrze.
2
Nie zesraj się Diego.
No ale lubiłem cie w Argentynie jak coś.
0
Jak grali Xavi, Iniesta i reszta bandy, to jak szła akcja to tylko dumałem co znowu wymyślą.
I po latach znów tak mam.
0
Mnie to bardzo cieszą bramki z roznych, bo to nie była jakaś nasza domena
1
Znajomy z miasta na mecz pojechał i doping nakręcił.
5
ROZKŁAD JAZDY ZNANY
2
Pedri łatwo. Wygrają chłopaki.
0
Już coś tam zalążek jakiś widać, tylko wykorzystywać
0
A ja myślę że odrobią
0
Szalony wzrok Flicka
0
Co tam się popsuło
1
@blakkudium pizza z ananasem kozak
0
@Safrani dziwne to wszystko
0
Ciekawi mnie informacja o "krytycznym" stanie papieża.
Jak dla mnie stan krytyczny to moment kiedy wszystkie parametry są poniżej normy, pacjent jest nieprzytomny, organy nie pracują jak trzeba, generalnie wszytko leci na łeb na szyję. Tutaj papież ma zapalenie płuc, jest świadomy, przytomny, kontaktowy.
Może we Włoszech mają inną skalę medyczną.
4
Widzisz Arda, u nas byś sobie pograł na lajcie.
2
Najważniejsze by robić swoje.Niech sobie wygrywają.
1
Tutaj remis możliwy normalnie tylko gironie musi się chcieć bardziej
2
Pięknie szczęki, kończmy to już
0
W Madrycie zwariują do końca
0
Nie ma nudy w meczach jak widać. Nawet takim.
0
Delegat z Madrytu jest na meczu i dlatego nie mamy kartek
2
Dani Golmo jesteś piękny
0
Polak przeszkodził oczywiście
0
Penya by do niego wyszedł
1
Sęki nie wystrugane
0
Młynek do rozdrabniania odpadów w zlewie ktoś posiada? Warto to?
0
@szymonekk nie no z pokrętłami to ja nie chce do nowego budownictwa i nowej hacjendy