0

Weź przestań się wygłupiać katoliku

0

Po meczu z Rayo na lidera siadajo

1

@Kgorecki2500 pon-pt

1

Mamy połowę lutego a misja pt. Jedna gra od początku do końca przedstawia się tak.
Ukończone tytuły:
Sniper Resistance, Mass effect trylogia, Cod black ops ten nowy.
Obecnie jestem w ostrtnin akcie Alone in the dark. Następne Kingdom come jedyneczka. Nie wiem tylko czy nie znuży. Nie fabułą a rutyną grania wciąż w to samo. No cóż zobaczymy.

1

W tym kawałku Justyny bit zrobił robotę, nic więcej.

2

Pan Artur Orzech musi być mocno zażenowany wspólprowdzacym

0

@KmN Dominik dudek ma przyspawaną czapkę do głowy, ale ma fajne dwie ostatnie piosenki ( nie mówię o tej z konkursu)

0

@Kgorecki2500 to nie był żaden dialekt nawet

6

@Cule2013 kolega teraz na trzeciej zmianie routerem kręci

2

Miło byłoby gdyby do tych "piosenek" Eurowizji dziś, dodawali napisy.

W ogóle jak ktoś myśli że to co teraz poszło to "język podlaski",to ma ładnie w bani.

Jestem z Podlasia i totalnie ani jedno słowo z tego kawałka nie było z Podlasia.

0

Haha hahaha

Pep w depresji a ja mam bekę

0

Hahhaha Jude Madre mia powiedzieć to ja też potrafię

*mam licencjat z ruchu warg.

0

Escandalo y falta para equipo del City

0

@adamek20151 Halland jest piękny

1

Dojebane są zawsze te slow motion z ustami

0

@Barcafan2020 co było?

0

Dalej wieszanie psów na wiekiego norwega ?

0

Ciężko męczennik będzie miał dziś z kibicami City

2

Niedziela wieczór i humor gitówa

1

Co oni chcą od tych matek

0

@aspr1me ducha puszczy nie piłeś

11

Penya by się schylił

8

Zawisł jak Saddam Husein

0

Ale nie, do Polaka to tak nie.

2

Żeby to nie był punkt zwrotny meczu

1

Nie zatrzymasz już tego wozu

0

Dobra lecieć po trzeciego i uspokoić grę

0

Ja pierdole czemu znowu to się dzieje

0

No i z trzy mecze z głowy znając jego zdrowie

1

Oho będzie meczycho chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?