0

Boże jak ja czekam na live i Kowala.

0

Patałachy są zabiegani więc w drugiej połowie bombardowania ciąg dalszy

3

@Comentateiro Szkocjo co ty robisz

0

Nasi chyba już są zmęczeni

0

Przecież tu już 3-4 :0 mogło być

3

Piękna sraka znów grana, uwielbiam to

0

Guardiola nakręcony mentalnie

3

Świderski polski morata

0

@Herato McTominey oczywiście

0

Świderski to poziom właśnie takiego Chicago fire

0

Lżejsza piłka i byłoby 2:0

2

Co za kurwa kał ja pierdole pierwsza akcja i gol.

Dawać jeszcze ze 3

0

Agahahahababababzsshabahaba

0

Mocarne 0:2 dziś

4

@misterio w lokówkach dysona występuje taki efekt

1

Haha na otarcie łez

Ja te mecze kadry oglądam jak komedie, nie dramat.

0

Ktoś tam pisał niżej że całkiem dobrze gramy.

Poszedłem wyrzucić śmieci było 2:0

0

Wspaniały mecz dla koneserów futbolu.
Piękne podania diagonalne, skuteczne antycypacje.

0

6:1 na miękko dziś

1

@Bartula a zatańczył byś z madryciakiem na Rambli?

0

Kumpel stracił konto FB razem z hasłem do poczty. Idzie to gdzieś zgłosić jakby w jego imieniu?

0

@halfnolife przechodziłem z żoną w jednym czasie.
Normalnie jak przy grypie tylko jeszcze inhalacje sobie robiłem dodatkowo. Pamiętam 3 tyg w domu i poleciałem całego Harego Pottera na HBO max.

0

Z tych trzech utworów co mają być hymnem na 125 lecie klubu pierwszy i drugi najciekawsze. Moglyby zostać w sumie na dłużej jeśli by się ładnie przyjął.

0

@KochamInieste po to masz omnibus żeby się nie naciąć

3

@Popitek12 W tych pozdrowieniach jest zawarta lista miejsc w których piłeś?

0

Witam ziomusi smacznej kawusi. Jest jakaś strona która ma recenzje i oceny seriali oprócz filmweb?

2

@betonito a miejsce Trumpa jest w więzieniu

1

@MesQueUnClub_87 ciekawe co byś powiedział ludziom uczulonym na słońce hehe.

Otóż jestem przykładem i kilka lat temu stwierdził mi to lekarz.
Wypryski, wysypka, jakaś kaszka na skórze.
Lubie ciepło a nienawidzę upałów i żona już zrozumiała że mimo tego że mamy 40 minut na Mazury to nie zawsze mam ochotę na leżenie plackiem, bo potem umieram dwa dni.

W Gdyni na plaży po półtorej godzinie miałem ślady na łydce jak po oparzeniach drugiego stopnia i pół nocy spędziłem pod prysznicem oblewając miejsce wodą.

0

@bartekvisca na xboxie nie było afery jak z ps

0

@marcin62 tak było z CP. Po instalacji dostałem 70 GB patch w dzień premiery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?