Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże jak ja czekam na live i Kowala.
0
Patałachy są zabiegani więc w drugiej połowie bombardowania ciąg dalszy
3
@Comentateiro Szkocjo co ty robisz
0
Nasi chyba już są zmęczeni
0
Przecież tu już 3-4 :0 mogło być
3
Piękna sraka znów grana, uwielbiam to
0
Guardiola nakręcony mentalnie
3
Świderski polski morata
0
@Herato McTominey oczywiście
0
Świderski to poziom właśnie takiego Chicago fire
0
Lżejsza piłka i byłoby 2:0
2
Co za kurwa kał ja pierdole pierwsza akcja i gol.
Dawać jeszcze ze 3
0
Agahahahababababzsshabahaba
0
Mocarne 0:2 dziś
4
@misterio w lokówkach dysona występuje taki efekt
1
Haha na otarcie łez
Ja te mecze kadry oglądam jak komedie, nie dramat.
0
Ktoś tam pisał niżej że całkiem dobrze gramy.
Poszedłem wyrzucić śmieci było 2:0
0
Wspaniały mecz dla koneserów futbolu.
Piękne podania diagonalne, skuteczne antycypacje.
0
6:1 na miękko dziś
1
@Bartula a zatańczył byś z madryciakiem na Rambli?
0
Kumpel stracił konto FB razem z hasłem do poczty. Idzie to gdzieś zgłosić jakby w jego imieniu?
0
@halfnolife przechodziłem z żoną w jednym czasie.
Normalnie jak przy grypie tylko jeszcze inhalacje sobie robiłem dodatkowo. Pamiętam 3 tyg w domu i poleciałem całego Harego Pottera na HBO max.
0
Z tych trzech utworów co mają być hymnem na 125 lecie klubu pierwszy i drugi najciekawsze. Moglyby zostać w sumie na dłużej jeśli by się ładnie przyjął.
0
@KochamInieste po to masz omnibus żeby się nie naciąć
3
@Popitek12 W tych pozdrowieniach jest zawarta lista miejsc w których piłeś?
0
Witam ziomusi smacznej kawusi. Jest jakaś strona która ma recenzje i oceny seriali oprócz filmweb?
2
@betonito a miejsce Trumpa jest w więzieniu
1
@MesQueUnClub_87 ciekawe co byś powiedział ludziom uczulonym na słońce hehe.
Otóż jestem przykładem i kilka lat temu stwierdził mi to lekarz.
Wypryski, wysypka, jakaś kaszka na skórze.
Lubie ciepło a nienawidzę upałów i żona już zrozumiała że mimo tego że mamy 40 minut na Mazury to nie zawsze mam ochotę na leżenie plackiem, bo potem umieram dwa dni.
W Gdyni na plaży po półtorej godzinie miałem ślady na łydce jak po oparzeniach drugiego stopnia i pół nocy spędziłem pod prysznicem oblewając miejsce wodą.
0
@bartekvisca na xboxie nie było afery jak z ps
0
@marcin62 tak było z CP. Po instalacji dostałem 70 GB patch w dzień premiery