Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobra, dosyć już tego i powodzenia w innym klubie na zawsze.
Nie ma sensu tego dłużej ciągnąć
0
@Gronek od 27 kurki a od 20 klasyk.
Nie jestem wielkim fanem drwala, po prostu jem jedną kanapkę na sezon i tym razem wpadną kurki
2
@Blanco16 z walony?
1
Drwal z kurkami w tym roku. Trzeba spróbować jednego smaku tradycyjnie .
1
@mmaciass Pije Lipton Keep calm ale najpierw kawka, a w sumie to druga.
I nie jestem żadnym mentorem bo nawet nie jestem Medycznym czy coś.
Oczywiście że było świadome ponieważ tzw dyspozytor dostawał za to hajs.
1
@tbas tak tsk ja znam sprawę tylko odnoszę się do tego że świadome i celowe opóźnienie wyjazdu zespołu ratownictwa medycznego niby nie jest powiązane z mordrtsewem.
Przecież to normalnie współudział jest.
0
@brzucho leżałem tydzień w inkubatorze bo miałem 1pkt apgara
0
@mmaciass Czy wysłanie karetki z drugiego końca łodzi to morderstwo? Chyba nie.
Zastanów się co piszesz.
Primum non nocere to po pierwsze.
Po drugie jest coś takiego jak złote 4 minuty po których może dojść do nieodwracalnnych zmian w mózgu. Najważniejszym w nzk jest Czas i działanie w nim.
Jak w ogóle można mówić o wysłaniu z dużego miasta ZRM z drugiego końca. Nie wydaje mi się logiczne by nie można za dysponować ekipy bo nie ma nagle karetek. To było ŚWIADOME działanie na szkodę pacjenta.
Życzę Ci żebyś nigdy nie musiał być w takiej sytuacji bądź uczestniczył w zdarzeniu.
Pisał ratownik KPP
1
@siwykrb z Notino mam z 10 flakonow. Tam zawsze legit jest
0
@tbas to już kiedyś było na netflixie ale obejrzałem dwa odcinki i mi żona stwierdziła że też chcę więc polecimy od początku.
"rap gra to nekrobiznes, ty jesteś skórą. Na drugie mam Skrzydlewski, na trzecie Pavulon"
"odcinam ci dostęp tlenu jak w karetce Nowocień"
Dużo nawiązań można znaleźć
0
@brzucho pięknie, zdrówka dla bobasa i dla całej rodzinki
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Tydzień urlopu a wy co?
Pierwsza wjeżdża i stalker 2 już się wstępnie instaluje
0
Można się odwołać w takiej sytuacji?
0
Mam nadzieję że taka sraczka więcej się nie powtórzy.
Ważne że dalej zależni od siebie.
0
Kurwa festiwal imienia Gepetto dziś
4
Sęk ju wery macz
0
Ładnie tam Bojan się maluje
1
Spokojnie, zaraz się rozkręci
3
Wiadomo okradli Polaka
0
Szybka porada. Brać Death Stranding? 85 zł i nigdy nie grałem w nic od Kojimy, bo jestem konsumentem Xboxa od zawsze. A właśnie wczoraj wyszła.
0
@BezglutenowyPedri który zmienia Langleta
3
Jeszcze kilka takich spotkań i zacznę dochodzić do momentu kiedy będę myślał nie "czy" a ile wygrają tym razem.
Ostatni raz było tak w erze MSN
0
@Faro ćwiąkała mówi o tym i ma teorie w filmie o El classico
8
Na notatniku mają czelność pisać że mamy słabego bramkarza.
0
@adamek20151 może w życiu nie strzeli więcej takiej drużynie gola?
8
Chora średnia bramek w meczach
0
Szczury po ziemi jak w gimnazjum. No co tu się dzieje.
0
Chłop założył piętką siatkę. To na kartkę powinno być
3
Gavi mu powiedział, nie masz psychy mieć opaski.
2
Polak rodak kombinator co robi