3

Spokojnie to celta wyrówna

2

Chłop na badania

0

@noface niżej przeczytaj

1

Kamiński to polski Griezman

1

Sraka i bombardowanie czyli zaraz coś wpadnie

0

Bułka z masłem takie strzały dziadka

0

Stracimy jeszcze dwie bramki. Nie rozumiem podniecenia.

0

Wystarczyło 10 minut poważnej gry w piłkę.

3

Słyszysz Gvardiol, widzisz Leo Messi.
No nigdy mi to z głowy już nie wyjdzie.

0

Czekam na kolejny odcinek pana redaktora Tomasza Ćwiakaly

0

Przecież tu będzie 5 do przerwy

1

Nicola nie chce już grać

2

Fatalni to wy jesteście.

0

Jak to mówią młodzi ludzie.
Maskaracja

1

Będzie beka jak wbiją więcej jak Portugalia

0

No, pograli, to się pozachwycali kwadransem.

0

Nacieszyli się?
Tu się nic nie zmieni

0

Jak ktoś jest doprowadzany do prokuratury to po "spotkaniu" on jest zatrzymywany do PDOZ czy jak nie dostanie zarzutów to do widzenia?

Proszę prawników i policjantów o odpowiedź.

0

Bednarek cudowny

0

@Derean z Portugalia w 2006 roku

2

Nie oyadele tylko ojapierdole

1

Kurwa tryb amator w Fifie normalnie

0

Ale się bawią chłopaki

0

@noface no ja też się śmiałem ale tak się mówi

0

Zara 3 i drugie SIUU

0

Ze swoim markowym wzwodem

0

@okiemtypera_lucaxx95 a co ty się dziwisz jak polka na obdukcji mówi że mój Paweł to nie jest agresywny tylko czasem się zdenerwuje to tak ma.

1

2 :0 to niebezpieczny wynik

0

SIUU NA NARODOWYM, można umierać

6

CR prosi o cztery piwa w przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?