0

@Eto'o9 R10 Serio. Carlo to powiedział

0

Tibo z kontuzją mięśniową.

0

Bardzo miłe zakończenie weekendu.

Lepszy remis niż..

0

Myślę że to jeszcze nie koniec

0

Mogliby na przykład pokazać reakcje Tibo po golu na kamerach...

2

Mówiłem stawiajcie domy

1

Stawiajcie domy na przerwanie meczu.

1

@kubix05 dziś już 3

A dzień długi

0

Nie zawsze trzeba kombinować ze składem i niech szefu tym meczem tego się nauczy.
Fajnie że chcieli do końca cisnąć.
Teraz czekamy na jutrzejsze widowisko.

0

No, chyba pierwsza strata punktów w lidze się szykuje.

3

Podejrzewam że jutro derby zostaną przerwane

0

@wawrzyn1 davidof stosunek ceny do jakości top, miałem jako nastolatek i ostatnio byłem w Notino przypomniałem sobie ten zapach dalej pachną jak proszek do prania.

Która wersja CH?

1

@Miszak haha nie no za tyle to nie

0

@Miszak ja ogólnie lubię wanilię w perfumach

0

@Miszak właśnie nigdy nie miałem nic od niego a trochę osób poleca

0

Jakich perfum obecnie używacie?

6

@Astad Ty chcesz Zus ponaglać???
Witamy w Polsce

3

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Zaraz druga wjeżdża. Ciekawostka z nowego FC 25. W meczach trybu rush sędzia daje niebieskie kartki.

0

@TheNekro94 Moja żona makaroniara 100%

0

@Deviler młode ziemniaki z koperkiem lub w wersji puree chłopie nie wiesz co tracisz

2

@Popitek12 hasztag wyścig w Mafii

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Dziś premiera Fify i chyba pierwszy raz od x czasu jakoś mocno w mediach o tym nie słychać. Rok temu o tej godzinie grałem już karierę menadżera a obecnie dalej lecę na 10 godzinnym dostępie.

Ogólnie jak na gracza typu single nie jest to zła gra. Rush trybu nie ruszałem bo za tydzień i tak pewnie kupię cyfrowe wydanie.

2

Szczęśliwie 3 pkt.

0

Bałca, Małka,

Czemu nie można czegoś takiego wyleczyć

0

Rozkład jazdy znany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ranger3120 Oh no Vini Jr miss

1

Robert Lewandowski dziś hat trick i cieszynka ze szlugiem dla starego, nowego kolegi z szatni.

0

@Gujane no i mnie wkurwili bo fifki na premierę chyba jednak nie kupię a tak czekałem.na asasyna..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?