Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 Serio. Carlo to powiedział
0
Tibo z kontuzją mięśniową.
0
Bardzo miłe zakończenie weekendu.
Lepszy remis niż..
0
Myślę że to jeszcze nie koniec
0
Mogliby na przykład pokazać reakcje Tibo po golu na kamerach...
2
Mówiłem stawiajcie domy
1
Stawiajcie domy na przerwanie meczu.
1
@kubix05 dziś już 3
A dzień długi
0
Nie zawsze trzeba kombinować ze składem i niech szefu tym meczem tego się nauczy.
Fajnie że chcieli do końca cisnąć.
Teraz czekamy na jutrzejsze widowisko.
0
No, chyba pierwsza strata punktów w lidze się szykuje.
3
Podejrzewam że jutro derby zostaną przerwane
0
@wawrzyn1 davidof stosunek ceny do jakości top, miałem jako nastolatek i ostatnio byłem w Notino przypomniałem sobie ten zapach dalej pachną jak proszek do prania.
Która wersja CH?
1
@Miszak haha nie no za tyle to nie
0
@Miszak ja ogólnie lubię wanilię w perfumach
0
@Miszak właśnie nigdy nie miałem nic od niego a trochę osób poleca
0
Jakich perfum obecnie używacie?
6
@Astad Ty chcesz Zus ponaglać???
Witamy w Polsce
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz druga wjeżdża. Ciekawostka z nowego FC 25. W meczach trybu rush sędzia daje niebieskie kartki.
0
@TheNekro94 Moja żona makaroniara 100%
0
@Deviler młode ziemniaki z koperkiem lub w wersji puree chłopie nie wiesz co tracisz
2
@Popitek12 hasztag wyścig w Mafii
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś premiera Fify i chyba pierwszy raz od x czasu jakoś mocno w mediach o tym nie słychać. Rok temu o tej godzinie grałem już karierę menadżera a obecnie dalej lecę na 10 godzinnym dostępie.
Ogólnie jak na gracza typu single nie jest to zła gra. Rush trybu nie ruszałem bo za tydzień i tak pewnie kupię cyfrowe wydanie.
2
Szczęśliwie 3 pkt.
0
Bałca, Małka,
Czemu nie można czegoś takiego wyleczyć
0
Rozkład jazdy znany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ranger3120 Oh no Vini Jr miss
1
Robert Lewandowski dziś hat trick i cieszynka ze szlugiem dla starego, nowego kolegi z szatni.
0
@Gujane no i mnie wkurwili bo fifki na premierę chyba jednak nie kupię a tak czekałem.na asasyna..